Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az előző barátoddal azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az előző barátoddal azért szakítottatok, mert megcsaltad a mostani barátodnak elmondanád hogy azért lett vége mert te csaltad meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
he? xD
2011. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen elmondanám. Az őszinteség nálam alap, még ha nem is vagyok rá büszke, de cserébe ugyan ezt várom el.
2011. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

deh! hülye lennék amgamat bemártani...inkább a másikra fognám.

Am nem kéne félrekefélni :P

2011. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha szóba kerül ilyesmi, akkor igen. De ha úgy érzed, hiba volt, és többet nem tennél ilyesmit, akkor azt is elmondhatod hozzá.
2011. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez valahogy, talán... De te inkább ne hozd szóba, mert nem vetne jó fényt rád. És azért sem, mert okkal féltékenykedhet majd, hogy "az előző barátodat is megcsaltad"
2011. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Errefelé nem szeretjük a hazug,taktikázó,megcsalós lotyókat.

Én azt gondolnám,hogy egy gyenge jellemű és velem is bármikor megcsinálhatná.Megdugnám,aztán szevasz.

2011. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha van rá esély hogy mástól megtudhatja akkor igen. Amúgy hallgatnék mint a sír. Én nem bíznék valakiben akiről tudom hogy megcsalt már valakit.
2011. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Hülye kérdés. Úgysem mondanák el, mert a nők alapból mindenben hazudnak.


„Igen elmondanám. Az őszinteség nálam alap, még ha nem is vagyok rá büszke, de cserébe ugyan ezt várom el.”


Alap nálad az őszinteség, de azért megcsalod a másikat. Érdekes.



„deh! hülye lennék amgamat bemártani...inkább a másikra fognám.

Am nem kéne félrekefélni :P”


Ja igen, a másik a hibás. Biztos úgy megdugott, hogy csak utólag vetted észre.



Teljesen mindegy, hogy elmondjátok-e, mert úgyis ki fog derülni.

2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Ribanc vagy, az is maradsz. Teljesen mindegy mit mondasz neki, a jellemeden úgysem változtat.


Amúgy áruld már el kérlek, miért jó ribanckodni? Sosem értettem az ilyen "embereket"

2011. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy megcsaltam? Ez csak egy kérdés volt, és feltettem, ha valaha ilyet tennék, elmondanám. De nem tettem még, és nem is szándékozom addig, amíg ti férfiak ki nem érdemlitek.
2011. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!