Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek fiatalon évekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek fiatalon évekig tartó kapcsolata van akkor nagyobb vagy kisebb rá az esély hogy egy másik lány miatt szakítanak, mintha pár hónapos kapcsolat lenne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
mi?
2011. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én 16 évesen jöttem össze egy 18éves fiúval és 3és fél évig voltunk együtt és nem egy 3.fél miatt lett vége!

Szerintem az első év után már szóba se jöhet a megcsalás hiszen akkor már nem csak szerelemből szereted a párodat hanem tiszteled annyira hogy ne bántsd meg!

De az új szerelem sajnos bármikor jöhet akár 1hét akár 20év után is....

2011. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sosem a harmadik fél miatt van a megcsalás. Hanem a rossz kapcsolat miatt. Ha egy több éves kapcsolatban valaki félre lép, akkor ott valami nem működik, csak nem merték megbeszélni.

10-20 év után is lehet szakítani.

2011. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy van valaki akivel kezdünk nagyon közel kerülni egymáshoz,de van barátnője 2 és fél éve.nem csalta meg! a kérdés ez lenne hogy mennyi esély van arra hogy elhagyná a barátnőjét értem?
2011. jún. 1. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi.

Le fog feküdni veled, ez természetes.

De elhagyni nem fogja miattad. Nem is miattad kell elhagynia.

2011. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemhiszem h megtudod ítélni hogy elkellene e hagynia értem vagy sem:)
2011. jún. 1. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!