Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyannyira megromlott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyannyira megromlott a kapcsolatunk, hogy ha egymáshoz szólunk pár mondat után össze is veszünk, akkor talán jobb lenne, ha hozzá se szólnék?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva találkozom az exemmel( lényegtelen, hogy miért, de a találkozás elkerülhetetlen). De annyira megromlott köztünk a viszony, hogy még ha írunk is egymásnak a szám. gépen, akkor is a vége szinte biztos hogy vita. És egyébként nem értem h miért, mert ő állítja hogy még szeret engem és hogy még azt is hajlandó elfogadni, hogy ha én csak barát szeretnék lenni. Én soha nem keresem, ha beszélünk akkor is többnyire ő keres fel. De akkor miért van ez a szitu?? Valaki javasolna valamit? Vagy talán tényleg jobb lenne, ha elkerülném őt?

16/l 21/f


2011. jún. 1. 22:45
 1/3 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Úgy látszik még nem tud,vagy nem akar lemondani rólad az ex,vagy csak a szakítást nem dolgozta fel és ezért alakul ki vita.

Én is hasonló cipőben jártam,pár perc beszélgetés után rendszerint összevesztünk. Ezt néhány alkalom után meguntam,azóta egyáltalán nem beszélünk.

Majd idővel,ha már mindenki túltette magát a múltban történteken,talán tudtok normálisan beszélgetni.

2011. jún. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt sokáig...végül beleuntam és minden kapcsolatot megszakítottam...azóta is rossz, mert hiányzik, de arra próbálok gondolni, hogy ha együtt lennénk, akkor is csak vitáznánk...
2011. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. jún. 2. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!