Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mástól van a (z egyik) gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mástól van a (z egyik) gyereked mint aki az apjának hiszi magát? (Csak lányok és nők! )

Figyelt kérdés
A statisztikák szerint minden harmadik gyerek ilyen. Lássuk hányan vallják itt ezt be.
2011. jún. 3. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért én nagyon kíváncsi lennék milyen statisztika mutatta ezt ki és mégis mennyi anya vett ebben részt. Másrészt miért vallaná ezt itt be bárki is? Senkinek semmi köze hozzá a családot kivéve, de sok sikert.
2011. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
miért lenne mástól? vannak r.bancok, megcsalások, de ez egyáltalán nem törvényszerű. a pasik félrelépéseibe inkább ne menjünk bele.
2011. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Megint egy értelmes kérdés.
2011. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
most mégis mit vártál? h minden 3. hozzászólás az lesz h "igen, én is ilyen cípőben járok"?
2011. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nemzetközi vércsoport és kórházi leletes adatait anonim módon felhasználó felmérés. Európa legpontosabb felmérése, mivel sok millónyi ember adatai vették figyelembe.
2011. jún. 3. 14:45
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig megugatnak a kutyák,lehet a postástól vagyok?
2011. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
statisztika - valótlan adatok gyűjteménye.. :)
2011. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ma 14:49-es a statisztika adatok azt mondják hogy egy ilyen típusú kérdésre az első öt válaszadó csak kötözködve és/vagy mellé beszélve fellel. Nos?
2011. jún. 3. 14:52
 9/16 anonim ***** válasza:
kis hazugság, nagy hazugság = statisztika
2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor élj a statisztikák szerint :) Erre a kérdésre az első 5 válaszoló kötözködve válaszol? Nekem nincs gyermekem és szerintem a többieknek sem nagyon és ez csak egy tipp.

Mellesleg apasági tesztet azokon a gyerekeken végeztetnek akiknél ez a dolog kétes. Ebből könnyen leszűrhetnek ilyen statisztikát. Nem hinném hogy bárki is nekiállt összevetni a családtagok vércsoportját. Mivel ugye az is ANONIM honnan tudják a vércsoportból kinek kik a szülei? Vércsoport alapján esetleg tippelhetnek. Mert ott akkor csak a nyilvánvaló helyzetek szűrhetők ki. Azok akiknél a férj(apa) és a gyereknemző(apa) vércsoportja megegyezett ott akkor mi alapján csinálták a statisztikát?



Első voltam

2011. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!