Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány vagyok. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok. Szerintetek mi a normális ennyi idős korban párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés
Mennyi időt kéne szerintetek együtt töltenem a barátommal (aki jelenleg nincs, mert nemrég lett vége egy "kapcsolatomnak"). De mi a normális szerintetek ilyen korban? testi kapcsolatos terén érdeklődnék leginkább. És hogy milyen gyakori találkozás a "normális"...:)
2011. jún. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy igényled. Napi 1x sztem nem árt.
2011. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre nincs szabály. Amennyit mindkettőtök jónak érez. Szex is csak akkor,ha nem merül fel kérdésként, hogy legyen-e.
2011. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a barátommal mi hetente 2szert találkozunk, és egy alkalommal nála is alszom.
2011. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még folyamatosan egymáson csüngnek a párocskák. De szerintem ez nem jó, viszont erre idővel Te magad is rá fogsz jönni. Nem kell mindennap találkozni, jó, ha egy kapcsolatban hiányoljuk a másikat.

Testi kapcsolat pedig addig mehet, amíg mind a ketten vágytok rá. Emlékszem, hogy én 15-16 évesen, amikor először volt párkapcsolatom egyáltalán nem éreztem azt magamon, hogy érett lennék a szexhez. Azon kívül egyébként minden megtörtént, és így jó is volt. Nem bánom, hogy úgy alakultak, ahogy. De ezt mindenki maga érzi..

21/L

2011. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. jún. 4. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!