Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudtok tanulni, dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtok tanulni, dolgozni, amikor hiányzik a kedvesetek?

Figyelt kérdés

2 nap múlva vizsgám van és rengeteget kéne tanulnom, de egyszerűen nem megy. egész nap csak fekszek, téblábolok, és csak Ő jár a fejemben. reggel váltottunk egy sms t, azóta nem, de akkor se lenne másképp, ha többet írnánk. tegnap se ment a tanulás, akkor többet írtunk egymásnak. nagyon hiányzik, nagyon nagyon, és egyszerűen semmihez nemtudok hozzáfogni, csak a köv talit várom, ami csak vizsga után lehetséges, és akkor is csak rövid időre.

Szóval aki hasonló helyzetben volt/van, mit csináltok, hogy tudjatok figyelni a feladatotokra?

amúgy több mint 8 hónapja vagyunk együtt, még eddig általában nem volt ezzel gond, de most nagyon rámjött.

21/f


2011. jún. 5. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is nagyon kíváncsi lennék mert már kezdek meghülyülni. Mi csak augusztusban találkozunk legközelebb. Napról napra jobban hiányzik se tanulni se pihenni, de még enni sem tudok normálisan. Azt várom ha dolgozhatok végre lefoglal majd, de már kezdek kételkedni. Pls ne azt írjátok, hogy foglald le magad. Barátokkal bulizást már próbáltam nem válik be. Olvasás, filmezés, ezek se. Kutyázás még csak csak, de nem traktálhatom egész nap szegény ebet. :D



21/L

2011. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzászoktam az érzéshez,bár nekem talán így viszonzatlanul könnyebb.
2011. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetbe vagyok :/ csak nekem az év végi dolgozatokra kéne tanulni és mi távkapcsolatba is vagyunk ...de ehhez soha nem lehet hozzászokni :/ iszonyat nehéz...én tegnap voltam bulizni barátokkal de semmit nem ér ugyan olyan mintha elaludnék és reggel felkelnék..ugyan úgy hiányzik sőt még jobban mivel tudom hogy nem vele szórakoztam :(

16/L

2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig úgy voltam, hogy most oda kell koncentrálni a tanulásra, és utána annyit leszek vele amennyit csak akarok. Csak rá kell venned magad, nehéz, de ha megbuksz, még kevesebb időt tölthetsz vele.
2011. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!