Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve élünk együtt a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve élünk együtt a párommal, soha nem volt szexcentrikus, de a jelenlegi helyzetet már elkeserítőnek érzem.. se csókolózás, se simogatás, se szex. Miért csinálja ezt a párom? Más is van így?

Figyelt kérdés
a csókváltás kb 3 hónap után teljesen +szünt..még szex közben sem csókol meg! szex csak akkor van, amikor én szóvá teszem. ez heti vagy két heti 1 alkalmat jelent, és ez is úgy néz ki, hogy sem csókok, sem simogatás, sem becézés nincs benne! ezerszer kértem,hogy változtasson..mégsem teszi. :(( 24/nő
2009. márc. 19. 13:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
tudom, hogy szeret és ezer % hogy nem csalt/csal meg soha. de miért nem tud változtatni? vagy ez így normális egy 26 éves egészséges férfi részéről aki szereti a párját?? ráadásul a nyáron lesz az esküvőnk. mi lesz 20 év múlva ha már most ez van? :/
2009. márc. 19. 13:26
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele erről komolyan. Nem bunkóságból, de a leírtak alapján két bábuként tudlak titeket elképzelni. Szóval kérdezz rá és beszélgessetek erről, mert ha neked nem jó így (amit nem is csodálok, mert ez nem normális) akkor az esküvőn is elgondolkodnék a helyedben ha nem változik.
2009. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha most sincs rendben akkor ne házasodj össze, beszéljétek meg h változzon. kül. nem egészséges h ennyire nem kívánja a szexet veled.
2009. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én nem lennék olyan biztos abban hogy szeret,de ha mégis,akkor érdemes lenne felkeresnie egy pszichologust,mert valami nagy trauma érhette gyerekkorában, hogy nem tud melegséget érezni a párja iránt, akit ráadásul elvesz hamarosan, én biztos, hogy nem mernék hozzámenni,és sztem előbb utóbb neked is betelik a pohár és akkor majd 2 gyerekkel fogod otthagyni? Bocs,de sztem ez egyáltalán nem normális.
2009. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, csak ő tudja hogy miért! Mikor én így voltam a feleségemmel volt bajom: pontosabban azzal, hogy ő sosem kedzeményezett, és már elegem lett abból, hogy folyton mindig minden ugyanolyan uncsi forgatókönyv szerint zajlott. 30/f
2009. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Hát ez nem egészen "egészséges" egy 26 éves férfitól aki szeret.

Gondolom már beszéltetek róla?! Mit mondott? Érdemes azért ezt feszegetni, hátha valami "hétköznapi" gond lapul mögötte.

Mindenesetre tapasztalatból mondom, hogy ha már most ilyen, csak rosszabb lesz a helyzet.

2009. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: ha már a csók sem megy, baj van az érzelmeivel...Nálunk ez intő jel volt, hogy már nem szeret. Ki is dobott hamarosan. Jól gondold meg, hogy kell-e neked ilyen férj!
2009. márc. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
93%
Sajnos én is így vagyok ezzel, az én férjem akar szexet, de én megmakacsoltam magam, mert nekem is hiányzik a bújás, csók, simogatás. Őt nem érdekelte, már ő sem kezdeményezett, megszületett a kisfiúnk, és most le akar lépni. Próbáltam megint én kezdeményezni, de ő megint nem veszi figyelembe azt, hogy én mit szeretnék. Most talán nem költözik el, mert van szex, de hosszú távon nem lesz ez így jó. Mindig csak én adok, nem vagyok boldog, és csak azt tudom mondani Neked, hogy sajnos nem valószínű, hogy a Te helyzeted is változni fog.
2009. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férfi nem csókol az nem szeret. Az csak megdug, nem szeretkezik
2009. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
86%
Számolj egy picit... 24 éves vagy, 20 éves korod óta vagytok együtt. Ergo azt az időszakot adtad oda, ami egy nő életében a legcsodásabb, legizgalmasabb, leginkább érzelemdúsabb. S most tartassz ott, hogy egy olyan pasi ágyában alszol, aki még arra sem képes, hogy megcsókoljon, megsimogasson, szeretetet adjon, tenyerén hordozzon? Szóval nagyon gondold át ezt az esküvő dolgot! Szerintem nem igazán kell neked a pasi lelkét ápolgatni, szeretgetni, kérdéseket felenni neki... Ki kell dobni a francba és keresni olyat, aki tart annyira, hogy szeressen!
2009. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!