Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki nem meleg mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem meleg mégis homoszexuális kapcsolata van? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Mesélték és elég furcsának találtam.. Szerintem ez hülyeség
2011. jún. 6. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. homo vagy bi. de hetero biztos nem.
2011. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan aki nem szereti a túrós tésztát, és mégis azt eszi mindnenap? Nincs.
2011. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyenekt azok a homók mondanak akik nem merik bevallani és szégyenlik
2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kapcsolatban van akkor mégis csak meleg vagy bi.
2011. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ementali válasza:

Meleg férfiak néha megházasodnak (nőt vesznek el), de alibiből teszik. Fordítva nem sok értelme van.

Aki meleg kapcsolatban él és feltételezhető, hogy érzelmi és szexuális viszonyban van a társával, akkor bi vagy homo az illető. Amennyiben mégis heteronak vallja magát, akkor hárít (tagadja) vagy nincs tisztába önmagával.

2012. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Max ha a penzert van kapcsolatja$$
2014. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Saavedro ***** válasza:
Nekem van. Nem vagyok meleg, de ő igen. Engem nem tud sehogyan felizgatni a teste, de attól még úgy érzem, hogy vele tudnék élni a továbbiakban és nem bánnám a szexet, ha az közelebb visz minket egymáshoz. Előtte két hetero kapcsolatom volt, utólag visszagondolva szörnyűek voltak.
2018. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ementali válasza:

Ismételten válaszolva a kérdésre, a homo vagy biszexualitás, a kérdés tekintetében az azonos nemű kapcsolaton a hangsúly, aki szexuálisan vagy (és) lelki kapcsolatban magával azonos nemű emberrel élve érzi jól magát, az a kapcsolat homoszexuális, így az illető homo vagy bi.


Félrevezető a homo-, biszexuális kifejezés, mert mindenki a csak a szexualitásra asszociál, miközben nem csak a szexualitás határoz meg egy kapcsolatot, hanem a lelki kapcsolat is, sőt többnyire ez jobban, mint a szexuális.

2019. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!