Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszene egy srác, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszene egy srác, akinek van barátnője, de nem közömbös irántad, elmondanád neki, h ő is tetszik neked?

Figyelt kérdés

Félek az őszinteség csak kellemetlenséget szülne,mert ha mégis elutasítana,minden találkozáskor rosszul érezném magam,amiért elmondtam neki mit érzek...de ott a másik lehetőség,h ha tudná,h hogy érzek iránta,könnyebben tudna dönteni,h marad a mostani barátnőjével vagy megpróbáljuk együtt.

Nem kérek kioktatást,tudom,h nem 'szép' dolog elszeretni más pasiját,de nem én kezdeményeztem ezt az egészet,sőt váratlanul ért a srác vallomása,és kissé elutasítóan viselkedtem direkt,de már nem bírom a távolságtartást,hiába van barátnője.Tudom,h nem tökéletes a kapcsolatuk,de megértem,h vannak dolgok,ami miatt mégis vele van még,viszont ha tudná,h a vonzalom nem egy oldalú,lehet,h könnyebben szakítana a párjával.Közben meg félek a visszautasítástól...nem könnyű...mi tévő legyek?Várjak,míg újra közeledni próbál felém (lehet,h mivel egyszer már nem úgy reagáltam,ahogy várta,nem is mer újból próbálkozni) vagy lépjek én?

20/l


2011. jún. 7. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Előbb döntse el, hogy ő mit akar. Én visszautasítanám a közeledését, nem szeretnék ürügy lenni, akit később mindenki hibáztat. Nem mellesleg ha te el tudod csábítani a barátnőjétől, miből gondolod, hogy más nem csábítja el tőled később?
2011. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Léphetsz, de mindjárt az elején tisztázd a viszonyát a jelenlegi partneréhez. Amíg vele van, addig legyen neked tabu.
2011. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod neki, aztán majd ő dönt, hogy mi legyen.
2011. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmondanám, de kikötném, hogy ha lépni szeretne ezügyben, engem hagyjon ki a szakítós drámából. Plusz nem is jönnék össze vele csettintésre a szakítása után.
2011. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdező:ismerlek téged!!!!

nem veheted el a pasimat,ha megpróbálod,nagyon meg fogod bánni!!!!

miért akarsz szétszedni egy kapcsolatot?van elég facér srác a világban,onnét válogass!!!

2011. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:))) nem ismersz! tudom,h sok facér férfi van,és nem kell attól félned,h elveszem a pasid,ezt megígérem neked!:)
2011. jún. 10. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor jó
2011. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!