Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha régota együtt vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régota együtt vagytok párotokkal és ugy alakul h külön buliztok milyen rendszerességgel teszitek ezt?

Figyelt kérdés
Lányok-fiuk válaszát egyaránt várom, egyáltalán normálisnak tartjátok-e, ellene vagytok-e és ki miért igényli.
2011. jún. 8. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 ve vagyunk együtt a párommal, és a kapcsolatunk nagyon elején volt hogy külön buliztunk...persze egyikünk se érezte igazán jól magát mert azon agyaltunk vajon mit csinál a másik..

Aztán egyszer csak megszünt ez...szorosabb lett a kapcsolatunk, nagyobb szerelem, kötődés és már abszolút nem megyünk külön sehova se :) Ő szokta nekem mondani hogy nyugodtan menjek a bnőimmel bulizni, de valahogy nem vágyom arra hogy nélküle csináljak bármit is mégha mások szerint néha kéne...nagyon jó a kapcsolatunk így nincs szükség külön létre :)


L21

2011. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, kb. én is igy vok vele. Ha elmennék fél este nem tudnék magammal mit kezdeni föleg benn discoba, kinn még hagyján utközbe elmarhul az ember, meg drinkol a haverokkal, de ha többiek rárepülnek csajokra én ugyse fogom azt tenni. És igy lehet nem is érezném jol magam... Barnőm fiatalabb pár évvel, benne jobban meg van a külön bulizhatnék és probálnék belőni egy rendszerességet h mi a normális arany-középút. Amitöl nem vok papucs h midnig engedem, de nem is tiltom meg neki.
2011. jún. 8. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Két és fél éve vagyunk együtt és soha. Bár most a párom olyan helyre szeretne menni a haverokkal, ahol én nem érezném jól magam, igaz ez nem buli, hanem kirándulás. Ezért próbálom rábeszélni, hogy nélkülem menjen, nekem ne kelljen már, ha nem muszáj. De nem nagyon akarja, azt mondja, vagy velem, vagy sehogy és kicsit duzzog, mert nagyon menne. :) Nem tudom, így megúszom-e?
2011. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk ez sose volt téma. ha olyanokkal megyek el vagy megy el ő akiről tudjuk h a másik nem igazán birja akkor megkérdezzük h mehetünk e de nem volt soha h az lett volna h nem. hameg a szükebb baráti körrel megyünk akkor megkérdezzük egymást h van e kedve ha van jön ha nincs nem. ebből sose volt vita.
2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!