Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök azt mondaná,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök azt mondaná, hogy tartsatok szünetet, mert most csak a vizsgáira akar koncentrálni, és az szinte fontosabb, mint ti, mit tennétek? (férfiak)

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én lány vagyok..:D

de nem tudom, milyen komoly a kapcsolatotok, de sztem..hát megértem mindkettőtöket.

az h szünetet kér nem tudom pontosan, mit takar..

nekem biztos rosszul esne, közben meg is érteném, hogy fontosak a vizsgák.. de hogy csak az a fontos.

sztem beszéljétek meg:)

2011. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a csajt szerintem.

Ha barátom azt mondaná, hogy most szüneteljünk a vizsgaidőszak alatt, akkor lényegében engedélyt kér arra, hogy félrekefélhessen. Természetes, hogy vizsgaidőszakban nem találkozunk annyit, mert készülés. Nem szünetelni kell, hanem vissza kell venni az együtt töltött időkből.

2011. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

23:06-os vagyok.


Elsőnek igaza van, beszéljétek meg. De nekem eszembe nem jutna azt mondani a férfinak, akit szeretek, hogy tartsunk szünetet, mert készülnöm kell. Meg különben is; mennyire jó már sok tanulás után odabújni valakihez ha még csak 1-2 órára? A szünet nem jó dolog...

2011. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a szünetről mindig a szakítás előtti kis szünet jut eszébe mindenkinek. Egy normális egyetemen igenis előfordulhat hogy annyi-és olyan vizsgád van hogy semmire és senkire nincs időd figyelni, csak tanulni. Aki ezt nem érti meg az szimplán paraszt. Illetve aki olyanokkal jön hogy "a tanulás fontosabb??" annak igen, fontosabb. Főleg ebben az 1 hónapban amikor kb minden eldől. Ennyit igazán ki lehet bírni....persze csak ha tényleg tisztességesen tanul, és nem jár el közben mással máshova meg nem b@ssza el az időt..
2011. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de szerintem ha nem hosszú időről van szó, hanem egy vagy két hétről maximum akkor teljesen érthető.

velem volt olyan hogy a tanulás miatt ingerült voltam és nem tudtam igazán koncentrálni amikor a barátommal találkoztam, ezért összevesztünk, utána meg még pluszban idegeskedhettem a veszekedésünk miatt is, és utólag úgy érzem egyszerűbb lett volna abban az 1-2 hétben inkább nem találkozni, csak ezt nem mertem neki elmondani soha...

2011. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, mások vagyunk. Engem pl kifejezetten megnyugtat, ha találkozhatok barátommal ilyenkor. Ettől még nem leszek paraszt, ha 3 napos tanulás és egy óra alvás után igenis látni akarom, még ha csak egy órácskára is; hogy utána kezdődhessen minden előről. Nekem is fontosabb a tanulás és tanulok is, nem baszom el az időt. De miért nem lehet azt mondani, hogy most ne találkozzunk annyit? Miért kell rögtön a szünet szóval dobálózni?

Meg ha egyáltalán felmerül a kérdés, hogy felháborodjon-e, vagy mit is tegyen ilyenkor, az milyen? Ennyire erővel már az is parasztság, hogy tenni akar valamit, és nem mondja azt a csajának, hogy "Ok, tanulj csak, szívem."

2011. jún. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen alapon szakits vele, mert te meg szeretnél az életedre koncentrálni, mert az elég fontos...nem? Nem hiszem el, hogy nincs pl két-három naponta egy szabad órája, hogy találkozzatok. Pihenni neki is kell valamikor, nem? A legjobb kikapcsolódás meg mi? Hát zerintem, ha a pároddal lehetsz. Én dobnám...
2011. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!