Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elküldhetem valahogy AIDS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldhetem valahogy AIDS tesztre azt a férfit, aki 1 hónapja próbálkozik nálam? Nem akarom megbántani, de több mint 200 nővel feküdt le és nem merek lefeküdni emiatt vele.

Figyelt kérdés
Kb 4 éve volt egy olyan időszaka mikor szerelmi bánat miatt mindenkit felszedett,(fogyott 50 kilót) tapadtak rá a csajok,de mostmár családot szeretne és próbálok úgy hozzáállni hogy ő legalább már kiélte magát. 28 éves, én 22. Vagy inkább ne "kinlodjak" vele?
2011. jún. 11. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én. Még nem feküdtem le senkivel tehát tuti nem vagyok AIDS-es. :D

20F

2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De szánalmas a sok puha p.cs, aki itt ajánlgatja magát.

Honnan tudod, hogy 200 nővel feküdt le? Ő mondta személyesen? Mert ha igen az elég szánalmas. Az ilyen ribanc f.szokat jobb messzire elkerülni, mert sosem változnak meg.

Amúgy szerintem meg linkel. Aki ilyennel próbál felvágni biztos, hogy hazudik.

2011. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

20F-nek!


Óriási tévedés.

Attól, hogy nem feküdtél még le senkivel lehetsz AIDS-es.

Egy óvatlan doki nem steril tűvel evsz vért tőled, oszt ott a baj.


miért hiszitek már azt, hogy az AIDS-et csak szexszel lehet megkapni????


a cseppfertőzés nem csak szexet jelenthet.

2011. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ja, s a kérdéshez szólva, nagy bánata lehetett amikor szerelmi bánat miatt 200 nőt végigdugott!


Csak jelzem, amikor nekem komoly szerelmi bánatom volt, akkor ahhoz nem állt fel a farkam, hogy kiverjem, nemhogy hódítsak, nem beszélve arról, hogy senkit nem láttam szépnek, kívánatosnak, senki másról nem tudtam fantáziálni sem, nem tudtam se aludni, se tanulni, se dolgozni. s tartott vagy 1 évig.


ne ez a szerelmi bánat, nem az, hogy bánatomban dugok ezerrel.

2011. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A HIV vírus nem terjed cseppfertőzéssel! Egyébként köszi a vàlaszokat, de nem azon kéne lovagolni, hogy hány nőt dugott meg hanem kérhetek tőle egy tesztet v nem?
2011. jún. 12. 15:27
 16/17 anonim ***** válasza:

érdekes most tényleg sehol nem írják...., oszt mikor évekkel ezelőtt tesztek voltak, hogy ki mit tud róla, mindig az volt a helyes válasz, hogy cseppfertőzéssel terjed...


a terjedésének formái:


Védekezés nélküli szexuális úton

Fertőzött vérrel vagy vérkészítménnyel

Anyáról gyermekre történő átvitele (méhen belüli fertőzés, szülés és szoptatás során)

Injekciós, intravénás kábítószer által

Nem megfelelően sterilizált eszközök révén



tehát szűz kölök is lehet HIV fertőzött! NABUMM.

2011. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt Magyarországon, heteroszexuális környéken kb. elhanyagolható az esélye az AIDS-nek. Még annak is nagyobb esélye van, hogy más betegségeknek, amik általában nem halálosak, hogy azokat kapod el és pont úgy jönnek ki a dolgok, hogy azokba halsz bele (pl. szifilisz). De ennek is nagyon kicsi az esélye.


Igen, elküldheted AIDS-tesztre. De csak akkor, ha különben akarnád. Mondd meg neki ezt, hogy tetszik neked meg minden, de ettől félsz. És ezért akarod.


Ha megérti, és elmegy, akkor jó. (99.99999999%, hogy negatív lesz az eredmény.)


Ha nem érti meg, akkor kiteszed és csá.


Az a lényeg, hogy egy komoly, korrekt beszélgetés keretében, őszintén mondd ezt meg neki.


Neki egy ilyen helyzetben kutyakötelessége megtenni. Ha ezt nem teszi meg, akkor kihajíthatod, és tedd is meg.


Csókolózástól, tapitól, nyalástól-szopástól nem lehet AIDS-et kapni, és óvszeres szextől sem. Az AIDS elkapásától konkrétan a testedbe kell élveznie. Tehát ha úgy alakulnának a dolgaitok, hogy ezek valamelyikére sor kerül, még nem kell félned.

2012. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!