Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így egyáltalán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így egyáltalán a kapcsolatnak? De nem akarom elveszíteni, mert aztán soha többé nem jön vissza hozzám.

Figyelt kérdés
Tegnap este,éjjel egy nálam 5-6 évvel fiatalabb lánnyal voltam/jöttünk össze. Csodálatos,felejthetetlen volt. Imádtuk egymást. Ő még szűz és nem akar semmit elsietni. Nagyon jó csaj, tetszik! És azért voltam vele,mert tetszik. Az sem zavar,hogy fiatal.Csak sokat kell várni arra,hogy ő lefeküdjön velem, és félek,hogy meg fogom majd csalni. Nem tudom,hogy mit csináljak! 20-21/F
2011. jún. 12. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
15 éves a csaj, alig gimis.. Szerintem passzold a dolgot.Más világban éltek.Majd 5 év múlva megkeresed!
2011. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nem tudod kivárni azt az időt valószínűleg nem is szereted,csak a kíváncsiság illetve a vágy hajt,vagy csak puszta fellángolás...nem kéne összetörni a szívét...gondolj bele,hogy neked fordított esetben hogy esne...

23/L

2011. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő most akarja, vagy többet soha... :SS
2011. jún. 12. 23:28
 4/9 anonim ***** válasza:
passz,legyél kíméletes,ha úgy érzed megcsalnád,akkor inkább ne bonyolódj bele...
2011. jún. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vele,imádom és nem akarom elveszíteni....
2011. jún. 14. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont várj a szexxel..
2011. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szerelmes vagy belé, akkor vársz akármennyit. Van olyan barátnőm, aki 16 évesen jött össze a barátjával, és a srác 2 évet várt rá, és 5 éve együtt vannak... Rám is várt egy évet a barátom, pedig előttem egyetlen csaja volt, 18 volt, mikor összejöttünk, és ha nem szeretett volna, simán mondhatta volna, hogy inkább még kiéli magát, dug összevissza aztán talán utána később lehet valami... Köszönöm, de ebből én se kértem volna...

Ha szereted, vársz akár 18 éves koráig, ha pedig nem, akkor inkább ne csavard el a fejét, hanem hagyd szépen békén.

20/L

2011. jún. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretem, de én eddig rendszeresen éltem szexuális életet és félek,h nem bírnám ki.... :(
2011. jún. 14. 16:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, kibírod. Ha nem, akkor nem. Ha úgy érzed, nem bírnád ki, akkor nem vagy belé igazán szerelmes, így jobb is, ha békén hagyod, mielőtt ő totál beléd zúg és csak összetöröd a szívét. Inkább ne legyetek együtt és majd találtok mást, minthogy totál összetörd, mert megcsalod... Ha kicsit is szereted, akkor nem teszed meg ezt vele, és nem is kockáztatod meg.
2011. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!