Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyok együtt a barátommal, szeretjük egymást, azt hiszem én is, de úgy érzem hogy szabságra van szükségem, hogy kiéljem magam, pasizzak, bulizzak, de talán mégse tudnék vele szakítani. Mi a legjobb ilyenkor?

Figyelt kérdés
16l vok
2011. jún. 13. 22:26
 1/7 tsz-tag ***** válasza:
62%
sunyiba lefekszel velem...a kecske jól lakik és a káposzta is megmarad:D
2011. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Van pasid, de pasizni akarsz, és nem akarsz szakítani.

K*rvára sajnálom szegény fiút.

Minden csaj ilyen, és ez a baj (vagy ha nem mind1ik, akkor a legtöbb).

2011. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha mákod van és a pasid is ugyan olyan mint te, akkor úgy a legjobb ha szakítotok. ha viszont ő totál komolyan gondolja, akkor meg jól kib*szol vele.. ez a mostani állapot nem tudom nálad mit jelent, de biztos hogy nem szerelmet
2011. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
néha úgy érzem jobb lenne szabadon, ha nincsenek kötöttségek, egyedül is el tudok menni bármikor bulizni. De ettől függetlenül nagyon jó vele, így nem tudom igazán hogy mit szeretnék, hogy mi lenne nekem a legjobb..
2011. jún. 14. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:
megcsalni semmiképpen nem fogom!
2011. jún. 14. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Fiatal vagy még! előbb utóbb úgyis vége lesz és inkább előbb legyen.......
2011. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi volt..?

2022. ápr. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!