Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségét választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségét választotta helyettem, pedig mindketten el akartunk válni. Tehetek még valamit hogy visszakapjam?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre kerültem, Ő lett a főnököm, néhány hónap alatt egymásra találtunk, és amit sosem gondoltunk: hatalmas szerelem lett belőle. Mindketten rossz házasságban éltünk/élünk, el akartunk válni mielőtt még összejöttünk volna (nincsenek gyerekeink). Én már csak vegetáltam a rossz házasságomban, meg is mondtam férjemnek hogy jobb lenne ha elválnánk. Ő is el akart válni, már a közös jövőnket tervezgettünk. Egy vita hevében elmondta a felesgének hogy van valakije - erre a felesége mondta hogy megbocsájt, csak maradjon vele, tervezzenek családot (eddig a nő nem akart gyereket, most hirtelen meggondolta magát), minden megváltozik, stb, csak a férje adjon még egy esélyt a házasságának. 6 napot töltöttek kettesben (ez alatt mi nem találkoztunk), és a végén a nő a sok apró odafigyeléssel elérte amit akart: szerelmem úgy döntött ad még egy esélyt a házasságának. Tudja ő is hogy lehet ez a kedvesség és pozitív változás csak 1 hónapig tart majd minden visszatér a régi kerélvágásba, de szakított velem..Majd tegnap újra megcsókolt, és mondta lehet hogy rossz döntést hozott..Én összetörtem, a padlón vagyok, nem tudom tehetek e valamit hogy visszakapjam és engem válasszon. Mondogatom magamnak hogy a tegnapi csókok nem jelentenek semmit, a feleségét választotta, nem engem...Emlékeztetem magam hogy ne várjak Tőle több szerelmes üzenetet, hogy nem csókolhatom meg többet, hogy elhagyott..de nem tudom elképzelni az életem Nélküle.... Szeretném ha leírnátok a véleményeteket, esetleg "túlélési útmutatást" adnátok...Adjam fel?????
2011. jún. 15. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
..Ez 2 napja történt..Próbálta magát tartani a döntéséhez, de mégis megcsókolt tegnap..Azt mondja nagyon szerelmes belém, folyton meg akar csókolni, nem bír nekem ellenállni, hiányzom neki. Én meg összeroppanok, mert én sem bírom megállni hogy Vele legyek, miközben tudom hogy hozott egy döntést, amikor nem engem választott..Megőrülök :(
2011. jún. 15. 12:32
 2/11 anonim ***** válasza:
Elromlott az enter billentyűd? Ezt így nem sokan fogják elolvasni.
2011. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Láttam már ilyet. Szinte pont ugyanez játszódott le az egyik ismerősömmel. Ott az lett a vége, hogy a férfi végleg a felesége mellett maradt.

Szerintem ha beváltja az ígéretét és szül egy gyereket a férjének, ne is reménykedj, hogy elhagyja.

A nős férfiak nagy része végül inkább a feleségét, a családját választja, a "másik nő" pedig maximum megmarad a szeretői státuszban.

A szerelmednek lassan ideje lenne konkrétan állást foglalni, hogy végül is kit választ... Sajnos az ilyen helyzetek évekig is elhúzódhatnak, amíg végleges döntés születik. Sokszor, ha a férfin múlik, soha nem is születik meg ez a döntés.

2011. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Én is ettől tartok, hogy elhúzódik..Tudta hogy választania kell, mert ez nem állapot, így azok után amit a felesége "bizonyított" neki abban a néhány napban, mellette döntött. De mégis megcsókolt, és mégsem tud teljesen elszakadni tőlem....

Azaz választott, de mégsem...?

Mondta hogy lehet 2 hónap alatt kiderül hogy nem működik továbbra sem a házassága, és akkor esetleg visszajönne hozzám. De én meg nem akarok "második esély" lenni! Ha nincs ló megteszi a szamár is...... :(

Meg egyébként is, mennyi idő alatt derülne ez ki?? Meddig kéne várnom? Jelen pillanatban azt sem tudom mit kezdjek magammal..

Hogy viselkedjek vele? Legyek elutasító? Vagy kedves és megértő? Ráadásul együtt kell dolgoznunk, és a feleségét is gyakran látom..

2011. jún. 15. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:52

Azzal, hogy megcsókolt, még nem választott.

Majd akkor választ, ha elhagyja a feleségét, elválnak, összeköltözik veled, együtt éltek egy jó ideig és működik.

Akkor mondhatod, hogy téged választott.

Hidd el, nem elkeseríteni akarlak, nem is gonoszkodásból mondom, de az ismerősöm pont így járt. Tőle sem tudott elszakadni a szerelme, de a családjától sem. Amíg napi rendszerességgel találkoztak, az a pasi is ölelgette, csókolgatta, holott már akkor a felesége mellett döntött (akitől ő is el akart válni az elején).

Aztán úgy hozta a sors (költözés miatt), hogy nem futottak össze naponta, vége is lett a kapcsolatnak.


Várj még egy-két hetet, akkor üljetek le, beszéljétek meg, hogy alakult a kapcsolatuk a feleségével, jól döntött-e, ha nem döntött jól, hajlandó-e most már teljesen lezárni azt a kapcsolatát és téged választani.

Ha még kér egy kis időt, adj neki még egy-két hetet, de ha még ekkor sem tud dönteni, vagy ha még húzza az időt, szerintem hagyd. :(

2011. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal a döntéssel hogy a feleségével maradt,és megpróbál még egy esélyt adni a házasságának,már döntött.Ha valójában annyira szeretne,mint ahogy azt te hiszed akkor már együtt élnétek.Azt írtad ő is tudja hogy ez a figyelmesség a felesége részéről csak ideig óráig tart.És ő mégis őt választotta.Ez nem lehet véletlen.Bár én személy szerint nem hiszem hogy a felesége csak megjátszaná a dolgot.Inkább fél.Fél hogy elveszíti a társát.Ő volt akit megcsaltak és mégis ő ragaszkodik a párjához.

Téged viszont kihasznál az illető.Megcsókol,hiteget bizonytalanságban tart.És te szenvedsz miatta.De ha jól sejtem ő csak saját magát sajnálja.Ha elfogadsz egy tanácsot,akkor hagyd a fenébe.Keress valakit akinek te vagy az egyetlen.Aki azért él hogy boldoggá tegyen.

Fel a fejjel!

2011. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!

Egyértelműen a feleségét választotta, nem engem...csak nem tud tőlem teljesen elszakadni. Szerelmes belém, és ez nem múlik el egyik napról a másikra..

Én meg dühös is vagyok, mert elhitette velem hogy lehet közös jövőnk, Ő kezdett el előbb tervezgetni velem, és nem én..erre tessék..boldog voltam, most meg a padlón... :(((

Gondoltam rá hogy adok Neki időt, de nem tudom melyik "viselkedési forma" lenne a jobb ez alatt..Próbáljam tartani a távolságot, nem beszélgetni, nem engedni a csóknak és akkor talán mégjobban érzi a hiányom; vagy inkább legyek mindig a közelében és szítsam tovább a lángot..?

Megalázva érzem magam.. :(

Sosem voltam még ilyen helyzetben, tanácstalan vagyok és őrülten szerelmes.. :(

2011. jún. 15. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt döntenél, hogy hogy viselkedsz vele, legalább tisztázzátok, hogy van-e esély, hogy téged válasszon. Mert ha nincs, akkor még megalázóbb lenne hagyni, hogy csókolgasson.
2011. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Átjött, beszéltem vele.

Azt mondta hogy tudja a helyes döntés az lenne ha megpróbálná a feleségével, de engem akar. Nem biztos benne hogy jól döntött, tegnap este folyamatosan a kialakult helyzeten gondolkodott, próbált tisztába jönni önmagával.

Megkérdeztem tőle, hogy akkor meg akar e engem kérni arra hogy tartsam a távolságot, ne csókoljam meg soha többet, stb? Közölte hogy erre azt kell felelnie hogy igen, viszont ő nem tudja megállni hogy ne tegye meg. És erre megcsókolt majd elment...

Azt kell mondjam hogy önző...ez nem fair! Én tartsam a távolságot, sírjam tele a párnám esténként, míg ő ha épp úgy hozza a helyzet akkor megcsókol??

Holnap átjön egy hosszabb beszélgetésre..meg fogom mondani hogy ez így nem fair. Ha már "döntött", akkor tartsa is magát ahhoz, bármennyire is fájdalmas mindkettőnknek..Meg fog szakadni a szívem.. :(

2011. jún. 15. 15:09
 10/11 A kérdező kommentje:
Viszont meg van rá az esély, hogy mégis engem válasszon..akkor mégse beszéljek vele? Ti mit tennétek?
2011. jún. 15. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!