Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már majdnem 3 hete nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem 3 hete nem tudok róla semmit, nem keres engem, nem ír! Szakításnak vehetem?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Ez lett volna első kapcsolatom, de mondhatni, hogy tönkrement... csak tudnám mitől!

Már majdnem 3 hete nemtudok róla semmit, nem keres engem, nem ír! Ha írok is neki vmit, akkor nem válaszol :( Se szó, se beszéd, lelépett! :(

Esetleg csak "arra" kellettem volna neki? De hát még csak meg sem történt...

Tényleg nem értem őt! Talán túl hamar beleéltem magam a dolgokba és én koppantam a legnagyobbat! :(

Szerintetek felkeres még valaha is engem vagy neki csak ennyi volt???


2009. márc. 22. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon fura

attól függ mi történt előtte, mielőtt lelépett

2009. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jártam már én is ebben a cipőben, pontosan 23 évesen és az 1. kapcsolatomban. Hogy mindez miért történt? Mert berezelt, hogy szeretem és ő meg nem annyira, mint én őt. Sok olyan pasi van, aki egyszerűen nem tud mit kezdeni azzal, hogy vkinek a mindene, odáig van érte, ezért inkább lelép. Felejtsd el, csak kihasznált!

Amúgy mióta voltatok együtt? Nem volt nézeteltérés köztetek? Távkapcsolat?

2009. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nemtudok semmi olyanról, aminek nem kellett volna megtörténnie. Még csak magyarázatot sem kaptam, h mért történt ez! Biztos én vagyok a rossz ember :(
2009. márc. 22. 14:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igaz csak két hónapja ismerem +/- pár nap... Nem volt semmi nézeteltérés köztünk vagy hasonló. Sőt ő még előbb kimondta, hogy szeret engem! De mire volt jó, ha ilyet csinált, nem értem?! Kb. 70 km-re lakik tőlem, de neki ez nem volt gond, ő ezt meg is mondta.
2009. márc. 22. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj rám priviben és elmagyarázom a helyzetet bővebben! Számomra már kivilágosodott a dolgok miértje, amit te még nem látsz. Idővel magadtól is rájönnél, pont úgy, mint én...
2009. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!