Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy pasit, olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit, olyan, aki nekem úgy tökéletes, ahogy van, mégis, sosem lesz köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Egy helyen dolgoztunk, elvoltunk, én nem léptem, mert nő vagyok, próbáltam jelezni neki, mindenki látta, hogy bejön nekem, ő nem tudom tudta-e. Többé lehet nem látom. Hisztek benne, ha ilyen esetbe tényleg minden téren tökéletes, összehoz vele a sors, vagy már összehozott, és én elengedtem?....Mit kellett volna/kéne tennem?

Kicsit kétségbe estem, hogy többé már soha nem találkozok ennyire tökéletes pasival. A tökéletes esetemben nem kimondottan a külsőre utal, a belső tulajdonságai, és az élete, céljai, életvitele, jövővel kapcsolatos elképzelései is pont olyanok, mint az enyémek.

21/L


2011. jún. 15. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
talán beszélj a lány ismerőseimmel. én is úgy vagyok tökéletes, ahogy vagyok, (bár én külsőre is), mégis egy csomó lánnyal soha nem lesz már semmilyen kapcsolatom.
2011. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy életed, egy halálod, próbálj meg közeledni hozzá.
2011. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is ilyen helyzetben vagyok/voltam. De én már pár hete abszolút letettem róla. Igazad van, ha a sors úgy akarja, együtt leszünk. Ha nem, nem. Nekem igazából az fáj, hogy rajta is láttam a tetszés jeleit. De egyikőnk se lépett. Elbaltáztuk, elbaltáztam, ez van. Nincs értelme a múlton rágódni, lesz más :) Még ha nem is lesz annyira tökéletes.
2011. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha ne elégedj meg azzal ami van hallgass rám..:)
2011. jún. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Neha én is úgy éreztem talán bejövök neki. Elég zárkózott srác volt, csak azokat engedte közel magához, akikkel mindent poénra tudott venni. Volt, hogy úgy tűnt nyit felém, aztán megint bezárta az ajtót...de tényleg ő volt az a bizonyos tökéletes, a hibáival együtt, akiről nem is gondoltam, hogy létezik.
2011. jún. 15. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:

"én nem léptem, mert nő vagyok"

Az ilyen felfogás miatt fogom itthagyni ezt az országot:D

Ez tévút!Elég rosszul tetted hogy nem léptél, tudod a jeleiteket a pasik nagyrésze észre sem veszi, nem jelezni kell mint egy hülye, hanem konkrétan elmondani mit akarsz.

21f

2011. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Én azzal "nyugtatom" magam, hogy az olyan szerelmeknek, amik el sem kezdődtek igazán, nem is lesz végük :) És ez valahol szép. Viszont rátalálni egy majdnem tökéletes emberre (mert semmi sem az :) ), és tudni, hogy el kell engedned... Kegyetlen érzés. Két lehetőséged van, színt vallasz, vállalod a rizikót, vagy hagyod elmenni. Sajnos nekem a rizikóvállalás nem adatott meg. Rajtam kívülálló okok miatt.
2011. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

""n nem léptem, mert nő vagyok"

Az ilyen felfogás miatt fogom itthagyni ezt az országot:D

Ez tévút!Elég rosszul tetted hogy nem léptél, tudod a jeleiteket a pasik nagyrésze észre sem veszi, nem jelezni kell mint egy hülye, hanem konkrétan elmondani mit akarsz."


Így igaz. Ha nem tettél semmit, akkor csak is magadra vess. Mi volt az a híres egyértelmű jel, felhúztad a bal szempilládat?

De persze reménykedj a sorsban, meg a többi női magazinok által leírt baromságokban. Ha pedig majd meglátod valaki mással, aki ne sírj, hogy nem jött össze a dolog, mert csak magadat okolhatod.

2011. jún. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek egyértelmű volt, hogy tetszik, volt akinek el is mondtam, nem tudom tovább adta-e. Mások is mondták neki még rég, de talán mint "piszkálás"-t (persze haverit) elengedte a füle mellett. Sokat néztem, visszahallottam, hogy kicsit zavarta is, az örökös bámulásom, persze feltűnt, hogy ő is néz, de ez az utóbbi időben volt, egyszer megakartam maszírozni ez volt az én "nagy nyomulásom" akkor elhúzódott tőlem, de nem tudom zavarában tette-e, vagy sem, az biztos, hogy olyan vörös lett, mint a rák. Ha mások mind látták rajtam, hogy Ő nekem igenis sokat jelent, megszerettem, és tetszik nekem, ebből kifolyólag gondolom, mivel értelmes ember, ő is tudta, persze az elmúlt 1,5 hónapban már nem tettem semmit, inkább próbáltam megtartani a két lépés távoltságot, hogy mint kedves ismerősök megmaradjunk egymásnak. Nekem akkor is Ő az a tökéletes pasi, kívűl-belűl akiről nem gondoltam, hogy létezik, de az élet bebizonyította, hogy igen.
2011. jún. 16. 07:54
 10/10 anonim ***** válasza:

annyira bírom hogy a nők állandóan azon vannak h nehogy már én lépjek meg az 1. lépés (pedig az nem az 1. hanem a 0.)

az 0. lépés a csábítást a nőnek kell megteni hogy a pasi felfigyeljenrá

és elkezdejen azon agyalni h is tegye meg az 1. lépést

és közben nem is tudja h a csaj már régen megetette

remélem érthető voltam

2011. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!