Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az hogy egy pasi több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy egy pasi több mint egy órát van a boltban a haverjával?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy eléggé gyanakvó és bizalmatlan vagyok, de próbálom visszafogni magam. Lehet semmi nincs emögött. A barátommal nagyon szeretjük egymást, eddig nem volt semmi gyanús a viselkedésében. Ma megcsörgettem, hogy beszéljünk interneten, de mondta hogy épp mennie kell, mert a haverjával mennek kaját venni. Na de ő eddig tiszta antiszociális volt, senkivel nem mentek semerre, még én adtam neki tanácsot, hogy kezdeményezzen, beszélgessen a srácokkal és akkor kialakul a barátság.

De most nem vagyunk egy városban, és pont este 6ra beszéli meg a vásárlást? Először azt mondta 1 óra, utána rögtön helyesbített, hogy fél. De már több mint 1 óra eltelt. Nem létezik, hogy eddig boltban legyen....

Most mi van?

Eddig tiszta volt, hogy abszolút nem hajlamos a hűtlenségre, ilyesmire.


2011. jún. 16. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
lehet h szimplán elege van abbol h állandoan baszgatod és elment aludni egy csöppet, a kifogás arra kell h hátha akk nem ébreszted fel azzal hogy hivogatod mint egy hisztis féltékeny pi csa
2011. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Micsoda? Hogy állandóan b*szogatom? Te tartod a gyertyát vagy mi? Alig várja mindig hogy beszéljünk...jókedvű vagyok és jól érzi magát velem...amennyit csak tud, velem akar lenni...
2011. jún. 16. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
multkor mi 4órát voltunk kaját venni.19f
2011. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a barátnőd közben várt az interneten? Akivel egy hónapig nem fogsz találkozni?
2011. jún. 16. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nekem egy átlagos "kaja vásárlás" 2-3 óra

20/f

2011. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
most mondtad hogy mindig veled szeretne lenni, akk mért csalna meg-.- gondolkozz már. vagy ne pasizz 14 évesen xd
2011. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze...eddig...csak félek hogy vége szakad a jónak. Ki tudja mikor változik meg...nem kéne hogy ilyeneket gondoljak, tudom. De ilyen még nem volt...ez nem rá vall, hogy ő egy haverral menjen vásárolni, ilyen sokáig. Egy barátja sem volt. Meg mostanában annyit sírt nekem. Mert mondott valami bántót. De megbeszéltük, mondtam hogy felejtsük el, de azóta is bántja hogy olyat mondott....na de ha más miatt furdalja a lelkiismeret?
2011. jún. 16. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:

először is. egy jótanács: ha a pasid sír, az nem hogy gáz,hanem kur**ra be akar neked nyalni. de te tudod.

a pasi legyen erős,szerintem,ne sírjon.

másodszor: lehet,hogy találkoztak egy haverral,beszélgetnek,stb. tudod,hogy a fiúk milyenek.:)

harmadszor pedig: az már rég rossz ha a pasid után féltékenységi reakciókat érzel.ha kapcsolatban vagy,légy erős,magabiztos.ha hazaért kérdezd meg viccesen hogy hol a fenébe volt ennyi ideig.

és egy jótanács: ne féltékenykedj,annak nem lesz jó vége.:)

pussz.:$

2011. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze ha búza.
2011. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bringával jártam dolgozni és néha a Budai-hegységen át tekertem haza. Előfordult, hogy találkoztam valakivel és Dobogókőig elmentünk. Fel kellett volna hívnom a páromat, hogy később megyek haza. De mivel ismertem egy ideje, tudtam, hogy meg kellett volna mondanom, hogy mikor. És megpróbált volna rábeszélni, hogy fordulja vissza hamar(abb). Tehát, ha felhívom, akkor az egész délutánom el van cseszve. Ha nem, akkor csak az estém. Így lett az 1 órás útból 5 órás.
2011. jún. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!