Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik legjobb barátja egy lány, akibe sokáig őrülten szerelmes volt. Normális az ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal. Még a kapcsolatunk elején kiderült, hogy az egyik legjobb barátja egy lány, ráadásul ebbe a lányba hosszú éveken át szerelmes volt, viszonzatlanul. Nincs köztük semmi, ahogy látom rajtuk, teljesen normálisan viselkednek, csak a barátom miatt félek, hogy talán még nem múlhatott el nyomtalanul az érzés, hisz azzal hogy szinte nap mint nap látja, nem tudja elfelejteni, kiszeretni belőle. Vagy csak én gondolom így? Normális ez a szituáció és nekem hogy kellene viselkednem?

22 lány és 23 fiú


2011. jún. 17. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még mindig szeretné, vagy futna utána, vagy kerülné.
2011. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálta eltemetni az érzést, én is szerelmes voltam a legjobb barátnőmbe, de rájöttem hogy ha kerülöm elveszítem a barátságot is, így már 1 éve újra a legjobb barátok vagyunk, és elfelejtettük hogy én valaha többet akartam. Csak ha épp nincs barátnőm, akkor jövök rá hogy mennyire hiányzik ha nincs a közelembe stb :S ilyenkor előtör a régi érzés.
2011. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak: tehát ha van barátnőd, akkor nem kell aggódnia a barátnődnek?
2011. jún. 17. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj:)1:egyetértek
2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!