Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhatót? Taliztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatót? Taliztam egy sráccal buliba és utána is és azt mondta, h nem akarja elhinni, h egy ilyen csaj mint én talizni akar vele meg úgy látszott, h oda van értem és kiderült h van nője. Mikor mondtam neki h tudom többet nem írt

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 00:55
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
Ez elég egyértelmű, egy éjszakás kaland.
2011. jún. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt mondod?de akkor miért nem azt mondta .miért probálta azt elhiteni velem, h nem hiszi el ,h egy ilyen csajnak kellhet
2011. jún. 18. 01:00
 3/9 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Mert ha azt mondja, hogy meg akar döngetni, annak jobban örültél volna?
2011. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ha azt mondja akkor vagy belemegyek v agy nem azén szuverén döntésem.de ö szinészkedet.nem értem én csak az olyan pasikank kellenék akiknek van barátnője

és nem értem miért

2011. jún. 18. 01:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez bók volt. Azért, mert ha azt mondja, hogy szép a szemed, miközben a melledet nézi, vagy hogy jó a segged, az olyan átlátszó. Meg ha rendes lánynak nézel ki, akkor ő is tudja, hogy nem fogsz belemennyi aba, hogy csak lefeküdjetek úgy meg végképp nem, hogy van barátnője. Kb azzal egyenlő, mint a de jó segged van, csak kultúráltabb, na.
2011. jún. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát most meg már szakitotak ki érti ezt
2011. jún. 20. 00:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Te drága sztem először lapozgasd a helyesírási kéziszótárt és utána pasizzál (ez csak egy baráti jótanács;)
2011. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem kell lapozgatnom de ki a .. érdekel ilyenkor a helyesírás:D:D
2011. jún. 21. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:
te nem tudsz magyarul
2011. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!