Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megfegfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megfegfelelő ajándék lenne a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
A barátom már jópárszor megemlítette, hogy szeretne belém élvezni, de én nem szeretnék fogamzásgátlót szedni. Most mégis arra gondoltam, hogy engedek a kérésének. Elmegyek a nőgyógyászomhoz és íratok fel fogamzásgátlót, mindezt úgy, hogy a ő ne tudja meg és mindez meglepetésként érje.
2011. jún. 19. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó ajándék, ha tényleg erre vágyik. De szerintem csak az ő kedvéért ne kezdj el fogamzásgátlót szedni, csak ha te magad is akarod.
2011. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti, megteszi...
2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
spermicid?
2011. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
gyereket akarsz? mert h fogigátló nélkül 5-30% az esély/attól függ mit használsz/ h terhes leszel. sztem alap a gyógyszer
2011. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak emiatt elkezdesz szedni tablettát, akkor megmutatod neki, hogy téged mindenre rá lehet venni... és még kérni sem kell. Szerintem ez nem a legjobb ötlet, de egy alkalomnak talán elmegy. Arra viszont felesleges drága gyógyszert íratni.
2011. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használj spermicidet!

Feldugod, elolvad, dugtok, nincs hormon benne, és recept sem kell hozzá!

2011. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!