Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Annyira magányosnak érzem magam szakítás óta. Ha kinézek az ablakon, vagy ha az utcán végigmegyek és látom hogy szinte mindenkinek van normális párja elfog a düh, hogy ez nekem miért nem adatik meg. Társkereső oldalakban is hatalmasat csalódtam. Nehezen ismerkedem, bulikba csak azért nem járok mert nincs kivel. Valaki érzett már ilyet rajtam kívül? 25/F
2011. jún. 19. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ÉN csak is ezt érzem. :(
2011. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21f
2011. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
öööö....nemigazán.nincs barinőm,de szexre vannak lányok akiket ismerek.nincs időm magányosnak lenni,látod még most,munka közben is le tudom magam foglalni :) azzal h válaszolok neked.
2011. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hog yőszinte legyek van párom több mint egy éve és mégis íg yérzek,mert nem érzem azt amit kellene mellete!! :'( :'(
2011. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!