Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék könnyebben meggyílni az embereknek? (a legnagyobb baj hogy tulságosan keveset tudok beszélgetni [chaten] emberekkel, és föleg az zavar h alig tudok beszélgetni barátnömmel, amit magamnak köszönhetek )

Figyelt kérdés
eddig nem zavart ,de mostmár egyre jobban h ilyen visszahuzodott vagyok és ezen szeretnék változtatni .
2011. jún. 19. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz beszélgetni?? Mi tart vissza??

Vagy nincs ötleted?? Miről szeretnél szívesen beszélni, mi érdekel téged???

2011. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zekki06 ***** válasza:
menj be valameik szobába (én 15-20 közöttbe szoktam) írj be valami hülyeséget és majd reagálnak rá :D
2011. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nincs ötletem inkább ugy mondanám
2011. jún. 19. 23:04
 4/11 A kérdező kommentje:
fb chatre gondoltam barátnömmel :D
2011. jún. 19. 23:05
 5/11 anonim válasza:

az alkohol könnyen felold :)

de am mielőtt egy alkoholistát csinálnék belőled xd:

ezen csak te tudsz változtatni. én is ilyen voltam. egyszer azt mondtam, h elég. és elkezdtem leszólítgatni embereket. most már az a baj, h túlságosan nyílt vagyok xD amúgy meg nekem az segített, hogy nekiálltam egy projektnek, (weboldalkészítés pl, de mindegy, mi az), és azzal kapcsolatban kerestem embereket. arról könnyebb beszélgetni, ami érdekel téged


ja, és ne vedd komolyan az alkoholt xD tény, h felold, de hülyít is :P

2011. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És hogy tellik a napod, mit csinálsz, min jár az eszed?
2011. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most csak ezen jár az eszem, ugy érzem nagyon gyorsan változtatnom kell vagy elveszitem őt.
2011. jún. 19. 23:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el...

Tudom, hogy gondolsz másra is...Nem konkrétan ebben a pillanatban, hanem úgy általában.

Nem hiszem, hogy üres fejjel eszel, iszol, alszol és gondolkodsz, hogy miért nem beszélsz...

Min gondolkodsz?

2011. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezt igy nemtudom megmondani, ami éppen eszembe jut.
2011. jún. 19. 23:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor azt kérdezem, hogy mi az érdeklődési köröd és mivel szerertsz foglalkozni, vagy mi szeretnél lenni felnőtt korodban??

Légyszí a kedvemért válaszolj...

2011. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!