Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GggTt kérdése:

Ezek egyértelmű jelei?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régóta tetszik nekem, de csak most sikerült vele szinte először beszélgetni úgy mindenről.A lány másfél évvel fiatalabb nálam én 18 vagyok.A beszélgetés során megtudtunk egymásról ezt-azt ami mindkettőnknek pozitív élményt jelentett, például a közös érdeklődés egymás iránti szimpátia stb...Furcsa volt vele, olyan volt mintha már 1000éve beszélőviszonyba lennénk egymással, de eddig még 1 mondat nem sok annyit se beszéltünk.Aznap voltak jelei annak, hogy esetleg valóban tetszek neki mivel felmerült a téma hogy mindketten szeretünk táncolni, persze én lelkes amatőrként ő profi táncosként, hogy szívesen tanítana engem táncolni cserébe én meg megtaníthatnám vezetni.Persze beleegyeztem mert hát ki nem? :)

Még aznap ki is mentünk egy rétre gyakorolni az alapokat, tetszett is neki stb...de ez most nem fontos...

Tegnap ráírtam FB-n kicsit ismerkedni vele még szóbakerültek az ekkor szokásos kérdések miket szeret, zene, érdeklődés ilyenek, egyszóval jól elbeszélgettünk.Majd megjegyeztem, hogy mély nyomot hagyott bennem a nap mikor találkoztunk a sok pozitív élmény és kiderült neki volt egy egyedi emléke mégpedig a hangom :D Azt mondta legszívesebben felvenné hangoskönyvre és elalváskor a hangomat hallgatná annyira jó hallgatni :D Ezen meglepődtem mert iylet még senki se mondott a hangomra de jól esett.

Amúgy a bátyja az egyik legjobb barátom szóval ő tolmácsolja az esetleges infókat gondolatokat közöttünk és persze megemlítette a húgának hogy bizony megőrülök érte.

Fb-s chatelésünk végén a lány a következő búcsúzóval köszönt el: Szia jó éjszakát, tanulj is(szóbelizek) ne csak álmodozz:)

Erre rákérdeztem persze mondom miért álmodozzak is én? :P

Tudod te azt tudod a bátyámtól tudok ezt az :)

És mondom ezek elérhető álmok?

Néha az álmok valóra válnak :)- volt rá a válasz

Na ezzel én már kész is voltam mára megvolt a napi boldogságom, szépen elköszöntünk és elmentem aludni :P


Szóval ezek tényleg lehetnek valós jelei annak, hogy szeretne tőlem többet mint barátság, vagy bemesélem magamnak?

Persze emberre válogatja ki hogyan kíván közeledni a másikhoz, de ebből hátha értelmes infót tud nekem adni.

18éves vagyok és még sose volt barátnőm szóval nem csodálkoznék ha paranoiás lennék ez ügybe már :D

Értelmetlen válaszokat is fogadok legfeljebb jót röhögök, annyi baj legyen....


2011. jún. 20. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, a jelen felállásban, ezek a jelek eléggé egyértelműek, és a legfontosabb hogy ne parázz, találkozzatok még, beszélgessetek sokat és akkor szépen fogtok előre haladni. ;)
2011. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ rajta leszek az ügyön, csakis finoman nyugodtan :)

Bocs hogy ennyire megolvastattalak kicsit hosszú lett :P

2011. jún. 20. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Fuuh, de cukik lehettek!

Hogy alakultak a dolgok 6 év alatt?

2017. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!