Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavarhatok a tanárommal? Mennyire normális ez? Lehet, hogy csak szédít? Hogy tudnám ezt kideríteni?

Figyelt kérdés

Ezt a tanárt, két éve ismerem. Mindig jófejnek tartottam. Kedveltem az óráit. (föci-tesi)

De kb. pár hónapja elkezdtünk msnezni, meg smsezni. Egyszer kétszer elmentünk sétálni. Volt már rá példa, hogy megsimogatta az arcom combom, kezem. Nem tudom mi tévő legyek. Fejest ugranék ebbe, mert "egyszer élünk" tipus vagyok, de azért vannak aggályaim a dolog felöl. 20 év van köztünk. Szakközépbe járok még. Szerintetek?


2009. márc. 24. 19:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Friss húst akar, kavarhatsz vele ha nem jut nyilvánosságra, de sokat ne remélj, nekem is volt ilyen tanárom sajnos... ha nem zavar hogy csak egyéjszakás (vagy több) kaland lesz belőle akkor hajrá.
2009. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

A közvélemény az, hogy mindenki ellenezné a korotok miatt a kapcsolatot.

Bár csak azt tudnám, honnan van mindig a sok hülyének arra ereje, hogy a dolgai mellett a te és a tanárod esetleges kapcsolatával / magánéletével is foglalkozzon. Ez csak rád és rá tartozik. Mondhatnám hogy senki nem dönthet köztetek, de nem a tanároddal lesz a gond, hanem a szüleiddel és a rokonokkal. Szerintem anyukád nem fog belemenni ebbe, maximum ha másik iskolában tanítana az a tanár, és te betöltötted már a 18. évedet.

Kiváncsi vagyok rá, hogy a többiek mit írnak még neked.

2009. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én vaskalapos vagyok, ezért nem támogatom.

De ha úgy látod, hogy őszintén szeret, és te is őt, akkor nyugodtan. De egyébként emiatt nagyon megütheti a bokáját a tanárod, ha netán kiderül.

Remélem a legjobb döntést hozod meg, és nem feltétlenül azt hogy ne, csak ha neked ez az érdeked.

2009. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ha lenne is valami köztünk, valószínűleg a szüleim és a rokonok nem tudnának róla. Max közeli barátok. Iskolaváltás ki van csukva. Egyébként 17 vagyok. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. márc. 24. 19:19
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Naiv vagy ha azt hiszed komolyan akarhat valamit tőled egy 37 éves férfi. És a tanár-diák kapcsolat nincs megengedve, gondolom az állását nem szeretné egy kislány miatt elveszíteni.
2009. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
Az én tanárom is ilyen. Nem tudom mit esznek rajta a lányok, de állandóan a talpát nyalják :) De szerintem nem akar tőled semmit csak azért szédít hogy jól érezze magát meg hogy konpenzáljon vkinek hogy ő egy 15-16 évest el tud csábítani. Nekem is volt ijen angol tanárom.
2009. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

HA szeret és te is szereted őt akkor miért is ne járhatnátok??Ha meg nem szereted de kívánod akkor hajrá, egyszer élünk!!

Nálunk is van 15 év korkülönbség még is szeretjük egymást!!

F/17

2009. márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már volt ilyen ügye. Összejött egy csajjal még nagyon régen, de akkor azthiszem 2évig együtt is maradtak a suli után.
2009. márc. 24. 19:39
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd. én játszottam ilyet ma már nem vagyok rá büszke.Anyámékat majdnem megütötte a guta amikor kiderült.Mer kiderül az már fix. Amit 2ember tud az már nem titok.És annyira idegesítő, hogy állandóan bújkálni kell, heogy együtt nem mehettek el sehova, hogy neki már nem az a szórakozás ami neked,hogy mindig rettegni kell,hogy anyád mikor érez rá a dolgokra-az anyáknak ehhez jó orruk van.Hogy esetleg nem mer majd felvállalni, és a barátainak azt mondja, hogy te vagy az unokahuga:( A jelenlegi kedvesemnek el se merném mondani;nem biztos, hogy megértené
2009. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség. 16 éves lány vagyok és bejövök egy 32 éves férfinak! De engem ez a korkülönbség már zavar. 25 még nem, az még elmegy.
2009. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!