Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én nagyon egyedül érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nagyon egyedül érzem magam, nincs sok barátom, és 18 éves fiú vagyok. Semi perverz hajlamom nincs, csupán barátokat szeretnék, új embereket megismerni. Mit tehetek, nektek lenne kedvem engem megismerni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát haver az a baj, hogy egy ilyen netes invitáció eléggé homi feeling, vagy csak én vagyok maradi :D
2011. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem van, küldtem is az előbb :)

17F

2011. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kezdj el sportolni és a sportársakkal barátságot kötni. Vagy keress valami csoportot, klubot. Elevenítsd fel a régi barátságokat vagy kérd meg a barátaidat, ismerőseidet hogy mutassanak be másoknak.
2011. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp unatkozó embereket gyűjtök, ha írd meg merre laksz...
2011. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor azt nem értem hogy miért "Párkapcsolatok"-hoz írtad.
2011. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Focimeccs.

Ott elég hamar lehet új ismeretségeket kötni, baráti társaságokat kialakítani.

2011. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos, nem vagyok meleg. Azért a párkapcsolatokba írtam, mert azért lányokkal picit jobban szeretnék beszélgetni, ennyi.
2011. jún. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!