Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem a barátnöm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a barátnöm a volt pasija miatt. Van valami értelme ennek a szakitásnak? (lent bövebben)

Figyelt kérdés
A barátnöm,vagyis hát mostmár csak a volt barátnöm mondta mindig h szarik valamit a volt pasija.Nekem soha nem mert szólni 1 szót se,de kiderült h még a facebook profilomat is ő törte fel,és akkor már mondta a volt barátnöm h nem akarja h miatta legyen szarás a volt pasija és én köztem.Ennek szerintetek van valami értelme?
2011. jún. 23. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 'szarik valamit a pasija'? Hogy kell ezt értelmezni? Nem tudnál kicsit értelmesebben írni? Nem értem amúgy...
2011. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem nagyon értem, talán ha a "gáz" szóval helyettesítjük...

Szerintem, csak kifogást keresett, hogy visszamenjen az ex-hez.

20N

2011. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig h meg fog verni a bandájával,meg feltöri a facebook profilom is meg telefonon hivogat mindig h meg leszek verve stb
2011. jún. 23. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
jó kifogás sose rossz...nem akarta megmondani neked őszintén, hogy nem akar már veled lenni, így talált egy "okot".
2011. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:/ hat mind1 akkor koszi a valaszokat
2011. jún. 23. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nagyon szar, ha szarik, és emiatt minden beszarik. Szar az egész, gyere ki belőle.
2011. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy ribanc. El kell felejteni.
2011. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat ok,kossz a tanacsokat
2011. jún. 24. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!