Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly taliztunk késöbb hallottam h milyen aranyos vagyok és jó lenne ha többet lennénk együtt. Összejöttünk,2hétig gondolkodtam h. jó-e hogy együtt vagyunk, minden meg tettem neki erre 1hónap után szakított. Azóta nem is hallottam róla Miért?

Figyelt kérdés
félénk csaj,nagyon aranyos
2011. jún. 24. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak szAr vagy XD
2011. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ő sem tudta igazán, mit akar, elbizonytalanodott. Ha eléred őt, kérdezz rá mi volt a baj, hátha közben meg is gondolta magát. De ne oltsd, csak érdeklődj.
2011. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kösz ez jól esett... Nem mondott semmit egy hónapig ami nekem jó az neki is ebből nem sokat tudtam meg... hozzá teszem mindenkivel ilyen otthon is.
2011. jún. 24. 14:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele erőszakos megilyenek... A napokba beszéltem vele és amikor rá kérdeztem nem válaszolt csak hallgatott belenézett a szemembe és lehajtotta a fejét.Utánna az a kínos hosszú csend.
2011. jún. 24. 14:38
 5/16 anonim ***** válasza:

14:34 vok..

Szerintem az már jó jel, hogy nem küldött el a rákba. :D

Valami gondja biztos van, de azt neked kell kiszedni belőle. Mondhatod neki, hogy akkor ne erőltessetek semmit, csak dumáljatok. Akár másról is. Ha kicsit feloldódik, már lehet kíváncsiskodni, de ne kérj tőle semmi komoly kapcsolatot, meg ilyenek. Akkor talán kiböki, mi a gond.

2011. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta a barátnője,1-2 hét nála egy párkapcsolat.És a pasik dobják.Gondolom mert olyan amijen de én türelmes voltam vele erre meg ő szakított. :S
2011. jún. 24. 15:32
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy bedumálta magának, hogy te is dobni fogod, és meg akarta előzni. Ha engem kérdezel, szerintem bejössz neki, csak fél, hogy te is dobod.
2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

15:41 "Ha engem kérdezel, szerintem bejössz neki, csak fél, hogy te is dobod."



Kézenfekvő,hogy ezért küldte el a picsÁba nem?

2011. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15:43.. Olvasd végig még egyszer, és talán rájössz miért küldte el a pi#ba!
2011. jún. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok olyan okos mint Te...szabad a gazda.


Talán mert mindent megtett neki?

2011. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!