Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás az ha szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás az ha szeretném hogy a párom legalább naponta egyszer jelentkezzen? (nem élünk együtt)

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 17:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem tekint fontosnak téged, ne foglalkozz vele, te sem! Természetes dolog lenne, hogy minden nap legalább 1-szer jelentkezzen! Nekem többször jelentkezett 1 nap a párom amikor még nem éltünk együtt: sms-ek + telefonhívások nap mint nap!! És most a férjem lett már!


27/N

2011. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is naponta többször felhív :)
2011. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

Mégis mi a francot lehet naponta újat mondani?

Ha történik valami amiről tudnia kell, majd felhívom.

34/F

2011. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetesnek kéne lennie, hogy minden nap adjatok magatokról életjelet, pláne ha hosszabb ideje vagytok együtt, és régebben így is volt.

Mi 3,5 éve vagyunk együtt, és naponta többször is beszélünk. A minimum, hogy ébredés után felhívjuk a másikat, hogy hogy aludt, és legkésőbb lefekvéskor, hogy elmeséljük a napunkat és jó éjszakát kívánjunk egymásnak (ingyen telefonálunk)... Soha nem volt olyan, hogy ne tudtunk volna a másikról 1 napig.

20/L-22/F

2011. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ne mások kapcsolatához hasonlítsd a sajátodat... ketten beszéljétek meg, hogy miért nem keres. lehet nincs mit mondjon, lehet elhidegült, ki tudja?

egyébként szerintem sem nagy elvárás, de vannak ilyen férfiak, na bumm. az a lényeg, hogy amikor együtt vagytok, akkor mi a helyzet:)

2011. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
34F nek igaza van.Ne kinozd ilyesmivel es ne csinalj belole papucsot,mert akkor ez sose lesz rendes kapcsolat...Bizol benne vagy nem ?Meg akarjatok unni egymast?Es te is tudod hogy 1 sms nem eleg,meg minden nap ugyanazt elmondani es kerdezni kinzas...21F
2011. jún. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem nagy elvárás, ahogy az sem kizárt, h talált magának valaki mást.
2011. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Véleményem szerint, aki szerelmes, az nem bírja ki,h ne tudjon a párjáról... Vágyai tárgyáról...

Volt egy pasim, akinek ez nyűg lett volna, elmondtam,h nekem ez rossz, próbálkozott, de nem ment neki, nem is lepett meg,h kiderült nem szeret:)

Aztán a mostani alakuló apcsolatomban nagyon örültem,h a srác minden nap magától jelentkezett, erőltetés nélkül, belső kényszerből... AZtán vhogy ez kezd alábbhagyni, meg-meg esik,h egy napot nem keres... Tapasztalataimból kiindulva aggódni is kezdtem... Még nem tudom,h mi lesz... Rájött,h nem én kellek neki, vagy biztos lett annyira a kapcsolatunkban,h nem érzi a kényszert,h napi szinten fűzze az agyam...?

2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem nagy elvárás, természetesnek kéne lennie.
2011. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
NEM AZ...sőt,ez a minimum....
2012. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!