Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondanátok objektív véleményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok objektív véleményt az alábbi kapcsolati viszonyról?

Figyelt kérdés

Az exemről (23/F) és rólam van szó (22/L). Októberben szakítottunk, az egyszerűség kedvéért pontokba szedem miért:


- ő szakított, én rontottam el

- elvesztettem a bizalmát, mert egy barátnak hitt exnek elmeséltem róla egy dolgot, aki visszaélt vele

- ezzel az ex-szel megcsaltam, de utána megbocsájtott, újra összejöttünk, én rájöttem, ő kell

- az ex vérszemet kapott, vissza akart engem kapni, ezért azt hazudta barátomnak, hogy újra megcsaltam, barátom ekkor úgy döntött, távkapcsolatot így nem lehet fenntartani, szakított.

- összevesztünk, az agyára mentem, alig beszélt velem januárig.

- utána újra elkezdtünk beszélgetni, felébredtek bennem az érzések, elmentem hozzá, kapott szülinapjára egy párnát, és elmondtam, én még szeretem

- ő azt mondta, most zsúfolt féléve lesz, nem igen tud ilyesmire koncentrálni, nem tudja mi lesz köztünk, majd talán nyáron kiderül

- utána nem bírtam ki, rákérdeztem, azt mondta csak barátok, és utána nem keresett két hónapig

- ezalatt a két hónap alatt barátnőm beszélt vele álnéven, mint aki hajt rá, neki azt mondta örül hogy megszabadult tőlem, le akar koptatni, barátnőmnek mondta, hogy a vizsgái után elmehetnének randizni



- majd újra megkeresett, elkezdtünk beszélgetni... onnantól barátnőm leveleire nem reagált

- elkezdett csak miattam újra játszani, ott ismertük meg egymást, ő mondta, hogy csak miattam játszott.

- amikor összevesztünk, később feljött, és bocsánatot kért

- csak miattam megcsináltatja a fülesét, hogy beszélgethessünk

- vizsgája után felhívott, hogy hogy sikerült, érdeklődött nap közben, hogy nekem hogy sikerült

- fáradtan, csak miattam jött fel kicsit játszani, mert kértem, és megígérte nekem

- rámírt facebookon, hogy tudassa, 2-3 hétig nem lesz, vagy csak ritkán, mert melózik, de amikor rákérdeztem, hogy attól tartjuk-e a kapcsolatot, azt mondta persze.



Szerintetek?


2011. jún. 26. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem bíznék benned a helyében, te mivel te vagy a kérdező azt felelem hogy simán összejöhettek.
2011. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy neki én voltam az első barátnője, és tudtommal azóta nem volt senkije. És semmi nem történt köztünk a csókon kívül.
2011. jún. 26. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor már ne is történjen, ennyit nem ér meg
2011. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég keszekuszán alakult a dolog. A megcsalt ex valószínűleg elvesztette a bizalmát feléd, nem mer már úgy nyitni, ahogy korábban, azonban még mindig érez irántad valamit, főleg, ha te vagy neki az első. A távolság miatt nem valószínű, hogy újra összejöttök, legfeljebb, ha közelebb kerültök egymáshoz.


Nagyjából ilyen objektív véleményt tudok alkotni. :D

2011. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!