Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van olyan ismerőse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van olyan ismerőse aki a facebookon keresztül találta meg a jelenlegi/akármelyik szerelmét?

Figyelt kérdés
Lassan már társkeresővé alakul a facebook... vagy nem?
2011. jún. 27. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát velem majdnem ez volt. Meglátott egy srác egy fesztiválon, és barátnőmet ismerte, tehát haza ment és facebook-on a barátnőm ismerősei között keresgetni kezdett.Megtalált beszélgetni kezdtünk, beszélt rólam a haverjának. Végül mindketten udvaroltak nekem :O végül összejöttem a haverjával:) és azóta is együtt vagyunk:)

Szóval igen, a facebook már lassan társkereső oldal...:D de kit zavar?

2011. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hmmmmm ez aranyos sztori, köszi hogy megosztottad :)

Engem ugyan nem zavar.. sőt :) Csak a minap gondolkodtam rajta, hogy egy vadidegen lány akit nem ismerek, mit szólna ha ráírnék... :)

ááá de inkább hagyom :D

2011. jún. 27. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
a srác pedig megbánta, hogy eljárt a szája a havernek..-.-
2011. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

igen, lassan már téll. társkereső.

amúgy én is ott ismerkedtem meg a barátommal:)

lassan 2 hónapja együtt vagyunk, és minden oké.:)

ha minden jól megy, holnap jön 1 hétre hozzánk :) ..

am szerintem simán rálehet írni valakire.. nincs abba semmi para.. rám is naponta írnak idegenek..elbeszélgetünk aztán annyi.:) jobbik esetbe ki is alakulhat valami:)..

2011. jún. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy srác elég gyakran kommentelt a haverjaim falára,én még nem ismertem, és nem is emlékeztem rá, hogy láttam volna valamikor. Rettentően bejött a humora, meg a véleményei, a gondolatai. Egyszer sörözgetés után hazaérve hirtelen ötlettől vezérelve megböktem. (most ez így már innentől vicces sztorinak tűnhet) Erre ő nekem privát üzenetet, hogy ki vagyok én itt ismeretlenül, ki böködöm. Bevágtam neki valami dumát, hogy egy egyetemi beadandómhoz kutatok, és innentől már rengeteg témánk volt. Sokat beszélgettünk, mert kiderült, hogy sok dologban egyetértünk, és ugyanazokat a zenéket szeretjük, filmeket. Kiderült, hogy vannak közös élményeink, családi hátterünk is hasonló. Egy hét után már személyes találka is volt, és egyre több találkozás lett belőle. Nemrég jöttünk össze, és egyre jobb lesz az egész. Lehet tré a történet, de ez van, a facebook végülis egy hatalmas gyűjtőhely, és előnyei is vannak ennek.
2011. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Kedves Utolsó, ez nagyon tetszik :)

sok sikert a boldogságotokhoz :)

2011. jún. 28. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
én több éve ismerem a párom, minden évben találkoztunk, baráti összejövetelen, de évente csak 1x. pár szót beszéltünk, de csak felszínes témákról. aztán egyszer unatkoztam, és ráírtam, mert hát, végülis beszélgettünk már, mért ne lehetne itt is. lassan egy éve együtt vagyunk:)
2011. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!