Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3,5 éves kapcsolatomnak most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,5 éves kapcsolatomnak most lett vége! Mit csináljak, hogy eltudjam felejteni a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt még,és nemtudok másra gondolni!

Nem vagyok annyira kimozdulós tipus.

előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 27. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

AMúgy a legjobb az lenne ha ahaverjaiddal elmennél szórakozni, vagy menj el sportolni mert az segít kitisztítani az agyadat.Tüntess el minden olyan dolgot ami rá emlékeztet, ha elég idős vagy akár el is költözhetnél pár hétre/hónapra.Nézz vígjátékokat és menj olyan helyre ahol sok helyes lány van.Nem muszály ismerkedni,de ha lefoglalod magad,vagy megismerkedsz vkivel akkor az is segít, nem muszály szerelembe esned.Ha nagyon drasztikus változást akarsz akkor gondolj a rossz tulajdonságaira és utáld meg(persze csak addiga míg el nem felejted).Én mindig csak akkor tudtam könnyen kiheverni valakit akiről bebeszéltem magamnak h. milyen szemét, gyerekes stb. és csak a rossz tulajdonsági lebegtek a szemem elött.

2011. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SEMMI sem segít, csak az idő. Viszont tényleg dobozold be a rá emlékeztető holmikat, de nem dobd ki.
2011. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok!
2011. jún. 27. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
tul kell lépned ezen, ezentul csak jobb lesz :) tapasztalat.. 3 éves kapcs. om fejezodott be a télen.. és most tutijóóó :)
2011. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ne próbáld elfelejteni. Ami volt elmúlt, tény. Persze hogy fáj, hiányozni fog egy jódarabig, mindenről eszedbe fog jutni. A "tárgyi dolgokat" tényleg jobb, ha bedobozolod, és elteszed szem elől. Tanulj a hibádból, de meríts is erőt a szép emlékekből. Így hirtelen csak ennyit lehet tenni. Mozdulj ki a barátaiddal, csinálj több olyan dolgot, amire eddig nem volt időd. Nem vigasztal vagy tölti be az űrt, de segít.
2011. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boros Betti ***** válasza:
Vedeljél mint az állat!
2012. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!