Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 17. születésnapjára? Majdnem másfél éve vagyunk együtt. Tudom miket szeret. Csak azokból a dolgokból már túl sok van neki mint pl a fullcap. Ezért is nincs ötletem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 20:35
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és a helyesírásért bocsi :S
2011. jún. 27. 20:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolj a múltatokra, hátha valami jó kis dolog eszedbe jut, ami emlékeztetné rád. :)

Vagy süss neki valami finomat. ^^

Esetleg az együtt készült fotóitokból válassz ki egyet, azt vidd el egy cukrászdába, hogy csináljanak neked olyan tortát, amin az a kép van. :)

Vagy azt is tudod még csinálni, hogy elmész a Rossmannba, szintén viszel képet rólatok vagy éppen csak rólad, amit ő a legjobban imád és arról készíttess egy bögrét. :P Tuti, hogy bejönne neki. ;)

2011. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én legutóbb valentin napra vettem egy szivecske alakú karton dobozt és bevontam szines szalvétával aztán csináltam kis szív alakú sütiket és beleraktam:) nagyon jól nézett ki, olyan volt mintha kis bonbonok lennének:) a szivecskés doboz talán túl valentinos de a süti (illetve édesség mert sütni nem kell :)) receptje ez: [link]

irtó finom és nagyon egyszerű:) az én barátom nagyon édesszájú szóval nála az ilyesmik a nyerő ajándékok:)

2011. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek .:))
2011. júl. 2. 13:00
 5/5 anonim válasza:
ezek de jó ötletek! megköszönöm én is! :D
2012. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!