Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha valaki a tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki a tökéletes kapcsolata mellett másokhoz is vonzódik? Nem megcsalásról beszélek, csak kémiai vonzódásról! Mármint a párunkon kívül is vannak vonzó emberek. Hogy lehet ezt a vonzalmat kordában tartani?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Normális, és most nagy igzaságot írtál a kémiáról!! Maga a szerelem is gyakorlatilag csak egy vegyi folyamat, és az is hogy egyszerűen vonzódsz valamikez. Én egyszer társaságban találkoztam egy sráccal, úgy hogy közben volt egy úgymond tökéletes kapcsolatom, de ahogy megláttam egyszerűen lebénultam, kivert a víz, azt se tudtam fiú vagyok e vagy lány, akármit odaadtam volna azért az egy éjszakáért. A srácot az életemben sem láttam még nevét se tudtam szerinted mi volt ez ha nem egy közönséges kémiai folyamat.??? Kordában tartani úgy, hogy gyakorlatilag ez különbzöztet meg minket az állatoktól, hogy tudsz neki parancsolni. Menni fog ,csak akarni kell. VAgy nem akarni inkább?:):):):)
2009. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem normális. Ha kapcsolatban vagy, nem kell olyan szemmel nézni másokat...Egyáltalán nem kell kitekintgetni a kapcsolatból...Hogyan lehet kordában tartani? Úgy, hogy felnősz a kapcsolathoz és mindenki mást kizársz belőle, nem bámészkodsz másik pasi/nő után. Bár, ha nincs véredben a hűség, akkor nehéz lesz...
2009. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Magyarán ha rá merek nézni egy másik férfire és azt mondom,hogy hú de jó pasi,akkor már kitekintgetek és gyerekes vagyok???Na ne!Nem megcsalásról beszélek!!!
2009. márc. 26. 13:42
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Akkor bocs, csak nekem teljesen természetes, hogy a szemem sem kalandozik másik pasi felé...
2009. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodj meg, normális teljesen. Szerintem meg az a nem normális, ha valaki se lát se hall , csak a párját. Szerintem egyátalán nem egészséges az. Azzal a pasival nincs valami rendben, aki csak a párját nézi, és azzal a nővel sem. A más megnézése abban semmi rossz nincs !!! Nem szabad ennyire sterilnek lenni.!!
2009. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

hűséget fogadtál nem vakságot. ennyire nem lehet kiesni a valóságból h csak a párunknak élünk! az én barátom is utána fordul a miniszoknyás csajoknak, nem érdekel, tudom h szeret :) meg azért mindig hozzá teszi h látod ezeket az ócska r.bancokat mindenki megnézi, de 2 perc múlva el is felejti.

ember vagy, másokat is tarthatsz helyesnek, ez addig rendben van, amíg nem érzel irántuk komoly, leküzdhetetlen vágyat. nem gyerekes, természetes.

2009. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Normális, hogy másokat is vonzónak találsz, ahogy a párod is másokat rajtad kívül. Nem te és nem ő vagytok az egyetlen vonzó emberek a Földön a másik számára, és ez normális. Lehet valaki vonzó, de benne találod meg azt, amiért őt szereted, őt választottad. Viszont semmi köze az emberi érzéseknek a kémiához az a helyzet :)
2009. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a fontos, hogy ne bántsd meg a párodat. Mert ha őelőtte bámulsz másokat, meg esetleg még megjegyzést is teszel, az nagyon rosszul esik a másiknak. A bámulást tessék akkorra halasztani, amikor egyedül vagy! De akkor se olyan feltűnően, mert az is olyan ciki, ha tudják rólad, hogy van valakid, de feltűnően mások után csorgatod a nyálad.

Egyébként velem csak akkor szokott ilyen előfordulni, ha éppen nem vagyok jóban a barátommal. Ha jóban vagyok, akkor sehallselát dömötör leszek :)

2010. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!