Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibéküljek vele vagy ne? Kire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibéküljek vele vagy ne? Kire hallgassak, a szüleimre vagy a szívemre? Komoly válaszokat válok, idióták kíméljenek!

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzetem, de próbálom leírni. Négy éve van barátom és jól megértjük magunkat csak egy dolog állt mindig s közénk: ha problémája van, sajnos az ital után nyúl, és ebből akadt sok veszekedésünk és problémánk.( Az anyja is alkesz, ez volt előtte a példa és próbál változtatni ezen de nehezen megy). Ha iszik, sokszor durva és kötekedő de amúgy rendes, dolgos, okos srác aki a tenyerén hord. A munkahelyéről kirúgták, rengeteg adósságot halmozott fel, többet én fizetek mert az én nevemen van.

Elhagytam másfél éve, mert egyre jobban maga alatt volt, nem bírtam tovább. Ráadásul csinált egy súlyos balesetet, ahol több ember is megsérült, és mivel nem először kaptál el ittasan, lecsukták. Fél évet kapott, mert még a tárgyalásokra se ment el.

Amolyan Barta Zsolt ő...

Tartjuk a kapcsolatot, levelezünk, hív telefonon, hazajöhet havonta, ekkor együtt vagyunk, olyan mint régen. Mindent megbánt, változni akar, sajnálja hogy így alakult és vissza akar kapni. A szüleim hallani se akarnak arról hogy kibéküljek vele, tiltanak tőle, de én nem tudom nem szeretni. Vele a legjobb a szex, ennyi év után is úgy érzem szerelmes vagyok, csak őrá vágyok, még ezek után is.

Szerintetek hülye vagyok?

Mit tegyek, én már nem tudom.

Felejtsem el és utáljam amit tett velem vagy bocsássak meg neki és kezdjük újra?

Hallgassak a szüleimre és ne foglalkozzak vele?

27L


2011. jún. 28. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy ezt mondom, de ilyenkor hallgass az eszedre...ahol az alkohol gond, ott csak eldurvul majd később.

Én kereszt szüleim válását néztem végig náluk is hasonló gondok voltak. Szegény keresztanyám egy ideig hitegetett minket, hogy de milyen jó ember a férje, meg ha nem iszik rendes stb...aztán meg csak egyre durvább dolgok történtek (verés stb) Ott is volt ígérgetés egy egy nagyobb vita után, hogy majd megváltozik, de aztán visszatért minden a régi kerékvágásba. :S

Én sajna ezt láttam magam körött, így nem hinném, hogy egy ilyen kapcsolatnak sok jövője van. (az esetek kevés százalékában fordul itt jóra a dolog)

2011. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon nehéz dolog!

Komoly érvek vannak ellene:az adósságok, börtön...

mellette viszont,h szuper vele a szex, és a fő,h te ezek ellenére,mindennel együtt szereted

Gondolkodj el azon mi lenne,ha kilépne az életedből,ha találkoznál egy "hétköznapi"sráccal. Boldog tudnál-e úgy is lenni?

Vagy ha ő nincs a sok balhéjával(mert azok biztosan lennének később is)akkor már nincs is értelem semminek?:-)

és ha te majd babát szeretnél? megbíznál-e benne annyira,h szülj neki?

A te jövőképedbe mennyire fér ilyen balhés pasi?

próbálj magadnak válaszolni ezekre:-)

22/L

2011. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 harcosangyal ***** válasza:
100%
Apám alkoholista. x hónap jó, x hónap rossz. De az a rossz teljesen tönkre tett hármunkat lelkileg. Két lehetőséget látok rá: 1. beültetteti a kapszulát (10 hónapig nem ihat kül. belehal), továbbá ha szükséges nyugtató szedés 2. ha nem teszi meg akkor hagyd el mert később csak rosszabb lesz... Tapasztalat. L/19
2011. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Apám is alkesz volt.. cseszett dolgozni, anyu pénzét itta el, emellett verte is. Aztán el is hagyott, 5 éves korom óta nem találkoztam vele. Az ilyen ember nem megbízható.. Ha jól értem, már most a te neveden vannak az ő adósságai? Mi lesz később? Te fogod teljesen eltartani és a pia adagját is te fizeted majd, csak azért, mert jó vele a szex? Én azt sem értem, hogy egy ilyen emberben mit lehet szeretni. Mindegy, ezt nem is akarom megérteni. Ha elhagyod egy ideig biztos rossz lesz, de legalább van esélyed arra, hogy találj egy normális férfit, aki mellett tényleg boldog lehetsz, mert mellette erre gyakorlatilag nincs esélyed. Valószínűleg nem ő az egyetlen férfi a világon, akivel jó a szex.. (eléggé meg lennénk lőve:]). Végülis a te döntésed kell, hogy legyen, de most az eszedre hallgass. Csak ha vele maradsz, és egyre rosszabb lesz, ne sajnáltasd magad...


20/L

2011. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, rendesek vagytok!

Azóta volt két kapcsolatom is, de mindegyik tönkrement, nem voltak megfelelőek se az ágban, se egyéb területen.

Sajnos falun lakok, itt esélyem sincs normális barátot lelni, akik vannak vagy foglaltak, vagy a tizenévesekre buknak. És nehéz is úgy mással lenni hogy közben a szíved másért kiált...

2011. jún. 28. 21:29
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne maradj vele,gyógyithatatlan!Én alkoholistával élek együtt,menthetetlenek,rámegy az életed.Akármit igér,már az is elég,amit eddig tett minuszba,ne legyél buta.Mert jó vele a sex? Maradj már! Ő vette el a szüzességed? Ne legyél bolond!!!
2011. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Legfeljebb szexpartnernek tartsd meg.
2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem is rossz ötlet... :D
2011. jún. 28. 22:25
 9/21 anonim ***** válasza:
67%

Szia. Sztem ha kijön a börtönből adj neki egy kis időt h összeszedje magát. Mondd neki h ha tényleg szeret és téged akar akkor tegyen is érte vmit. Szerezzen állát lakást vagy albérletet ami biztos. Ebből látod h milyen h érdemes-e visszamenni hozzá.

Ez az én véleményem a döntés a tiéd. Sok szerencsét hosszá. :)

2011. jún. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

tegnap 23:39


Ja igen, és az ilyenekből szokott lenni a 35-40 évesen testileg, lelkileg összetört, megkeseredett, minden férfit szemétnek tituláló "nő", akinek sír a szája, hogy hogy bánik vele az ő drága kedvese... Én igazán nem akarok senkit megbántani, de ha egy ilyen kapcsolatból nem száll ki a nő még időben, akkor meg is érdemli a "sorsát", amit ebben az esetben magának választott.

2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!