Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Láttátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Láttátok már a párotokat sírni? / Fiúk! Sírtatok már a barátnőtök előtt?

Figyelt kérdés

Miért sírt? Előttetek sírt, vagy csak véletlen megláttátok? Mit éreztetek utána? / Miért sírtatok? Előtte sírtatok, vagy csak véletlen meglátott benneteket? Mit éreztetek?


Kort, nemet is légyszi! :)


2011. jún. 29. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én láttam a barátomat,véletlenül fájdalmat okozott,nem tudom mi volt a szitu,de rám lépett vagy ilyesmi.És annyira lelkiismeret furdalása volt,hogy láttam a könnyeket a szemében.a végén még én vigasztaltam,hogy semmi baj:)de amúgy nem az a sírós fajta!20/l
2011. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig miattam.

Többször volt ilyen, csak egyet írok le: mondtam neki, jöjjön lefeküdni, de ő még tévézni akart. Mondtam jó, de én alszom. Ő meg jött egy órával később, mikor félálomban voltam, persze nem aludni akart csak. Mondtam neki, hogy felejtse el, mire beszólt valamit, amin nagyon megsértődtem (valami olyasmit, hogy neki igazi "nő" kell, nem olyan aki alszik mellette, meg neki vannak igényei). Felkeltem, összeszedtem a cuccaimat, és elhúztam haza. Ő meg próbált visszatartani, meg sírt, hogy ne menjek el, mert nem úgy gondolta, és ne menjek ki egyedül, nehogy bajom legyen, stb.


Mindketten betegek voltunk a javából. :D

2011. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

ma 11:19 és végül elmentél, vagy maradtál?


Kérdésre válaszolva: Én már láttam sírni, amikor szakítottam vele.

2011. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam már, egyszer akkor, amikor viccből közöltem vele, hogy haragszom rá (mert olyat szólt be a kollégák előtt, ami négyszemköztre tartozott volna, és kínosan éreztem magam) azóta pedig csak örömébane szokott könnyezni, mert még mindig nem hisszük el, hogy egymás mellé sodort minket a sors. :) De nekem az ő könnyei a legszebb vallomás, amit valaha kaptam! :)
2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én 31/L ő 34/F
2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sírt már előttem többször is. Ez természetes dolog. Egy párkapcsolatban nincs mit szégyenleni ezen.

Egyébként egyszer a meghatódottságtól is sírt, mikor egy nagyon személyes ajándékot készítettem neki. Nagyon édes volt :)

2011. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 shimac ***** válasza:
100%

Már láttam páromat sírni túl gyakran is. Távkapcsolatunk van (290 km) és az utazások alkalmával mindig sírunk... De ennek ellenére lassan 3 éve együtt vagyunk!


A másik eset pedig: egyszer kiszakadt a koton, én elrohantam megmosakodni. Mikor visszaértem nem találtam a szobában. Meleg nyári este volt, az udvaron a háznak támaszkodva sírt és kért, hogy bocsássam meg neki,hogy elcseszte az életem. ja és ki volt akadva, hogy édesanyám többet nem hagyja, hogy találkozzunk ha terhes leszek.

Azóta is együtt vagyunk , gyermek nélkül.


Eléggé lelkisek vagyunk, de jót tesz mindkettőnknek:)


19/L

2011. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
11:22-nek: Igen, akkor még igen. De azóta már nem vagyunk együtt, mert volt még pár kedves húzása. :)
2011. jún. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bepiálva mindketten bőgtünk részegen. Egyszer meg mikor szakítottam vele, akkor is mindketten bőgtünk. N.
2011. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
még nem, pedig egyszer kipróbálnám, milyen együtt :D múltkor már a határán volt, amikor összekaptunk valamin, mondta is, hogy ha nem az utcán lennénk, simán sírna velem :) 23/L
2011. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!