Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de én nagyon szeretem. Valószínűleg nem tudok mit csinálni, ez már most se veled se nélküled. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Összejöttem egy hónapja egy sráccal, az elején minden tök jól alakult, meg minden,aztán egyre fontosabb lett neki minden, haverok, meg motor. És persze semennyit sem volt velem. Sokszor gondoltam rá hogy kilépek, ha nem megy másként, csak aztán a legjobb haverja mondta mindig, hogyha kitartok mellette a hülye korszakában, akkor még hálás lesz nekem a továbbiakban. Igazából már az elmúlt két hét is maga volt a pokol, nem csak nem találkoztunk, de még neten sem beszéltünk semennyit. Erre tegnap lazán közölte velem, hogy neki ez így nem jó, a haverok a motor, nem tud mindenre odafigyelni, és valamivel fel kell hagynia. az a valami persze én voltam. Ami vicces az egészben, hogy nem ilyen pasik az eseteim, és gondoltam volna hogy valaha is megszeretem, erre megint én jártam meg. Se vele nem volt jó, de így meg nélküle mondhatni még rosszabb. Mit csináljak? Én nagyon szeretem, de, semmilyen megoldás nem látszik ésszerűnek.
2011. jún. 29. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnalom, hogy igy alakult a kapcsolatod a sraccal, de szerintem tedd tul magad rajta. Ha meg probalkozol, megalazod magad, amit nem erdemel meg egy ferfi sem, plane ha ilyen. Legyel eros, ne gondolj ra, kosd le magad a baratnokkel:) Fel a fejjel!! Sokkal jobb pasit talalsz magadnak, aki ertekelni fogja, ha torodsz vele. 23L
2011. jún. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elején ő is olyan volt! :( Aztán egyik haverja, elkezdte folyamatosan papucsozni, szerintem utána meg már meg akarta mutatni, hogy ő ugyan nem az, és inkább, szó szerint ellökött magától. Persze már az a legjobb haverja is mondta hogy gyerek lelkű még, meg hogy nem érdemel meg, ami részben igaz is, csak nagyon szeretem, és hát most ez van, Köszönöm a választ, valamikor persze csak túl leszek rajta! :)
2011. jún. 29. 13:53
 3/3 Gabriella3789 válasza:
Sajnálom énis hogy így alakult a kapcsolatod!:// de nyugi az idő minden sebet begyógyít túl leszel hamar rajta és majd jön valaki más aki jobban megbecsül :))
2011. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!