Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 3 hónapja járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 3 hónapja járunk, előtte sokáig ismerkedtünk. Mondtam neki, h megbizok benne, ő meg azt mondta, h örül neki, de fél is tőle, mert ez felelősséggel jár. Ezt miért mondta?

Figyelt kérdés
jobb lenne, ha kételkednék benne?
2011. jún. 30. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől fél? a kapcsolattól? vagy attól hogy megbízol benne? Ennek örülni kellene, nem pedig rögtön azon kattognia, hogy ez felelősséggel jár... Alapból már ha komolyan gondolta a kapcsolatotokat,amikor elkezdtetek járni már az 1 felelősség jár. 20/L
2011. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha beszélsz vele, mondd neki hogy a múltkor volt egy félmondata, amit nem tudsz hová tenni. Legyen szíves és magyarázza el. Addig meg ne kombinálj, ne agyalj rajta. Lehet hogy nincs benne semmi rossz, csak nem tudja magát kifejezni vagy ilyesmi, és egész másra gondolt.

19/l

2011. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 m4su válasza:
Szerintem csak túl sok kisherceget olvasott és okosat akart mondani...
2011. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondta, h örül neki, de most igy jobban fél, h vmit el fog rontani, vagy ilyesmi..
2011. jún. 30. 22:56
 5/6 synyster93 válasza:
lehet hülyeség de én egyedül csak a barátnőmtöl féltem és be is jött :/
2011. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj, akkor semmi baj:) Akkor olyan mint az én barátom, hogy nem tudja magát jól kifejezni:) Lehet, hogy nem volt még barátnője, és fél hogy elbénázik valamit, mert nincs tapasztalata.

Már az is egy ritka dolog a mai világban, hogy sokáig ismerkedik veled, rendesen udvarol. :)

19/l

2011. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!