Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány! Nálatok mindig próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány! Nálatok mindig próbál udvarolni egy fiú? (pl:. Online, msn-en, iwiw, facebook, iskola, bolt, pláza, utcán. Stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Értelmes kérdés (Y).

Nyilván igen;)

2011. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem udvarol senki
2011. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Online,msnen,facebookon.

14/L

2011. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
igen, nekem mindenhol. price of beauty...:D
2011. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hosszú a szünidő...XD
2011. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én arra vagyok kíváncsi, hogy hányan udvarolnak? :)

És, "hogyan"?

Mit írnak, pl:. randira hív, csak csak dumálgat, stb.. :)

2011. júl. 3. 12:23
 7/16 anonim ***** válasza:
12:18 neked biztos vannak nap mint nap jelentkezők, de az a pár ember nem a világ:D Vannak akiknek biztos nem jösz be;) nincs olyan, hogy mindenkinek szép:) Amit én nem találtam szépnek az más annak tartotta és ez fordítva is visszajátszott. Legyél boldog azzal a kis létszámú rajongóiddal, mert csak azoknak jösz be:D
2011. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elég gyakran van mikor egy ideig senki se, de most pl van egy pár jelentkező..vagy senki vagy kb mindenki betalál :)
2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

12:18 vagyok. és igen, nem mindenkinek :) de azért viszonylag sok embernek. per pill 12ről tudok :)

és általában facebookon folyton rámírogatnak. találkozni szeretnének. mondják, hogy "olyan szép vagy", "jajj megőrjítesz:$" meg hasonlók.

2011. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
És ez téged, "szórakoztat" vagy jól esik neked?
2011. júl. 3. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!