Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Mik azok a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mik azok a külső és belső tulajdonságok, amelyeket nagyon vonzónak találnátok egy férfiban? (őszintén! )

Figyelt kérdés

Külső & Belső.


Egy csalódott srác.


2011. júl. 3. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt hiszem, már jó pár ilyen kérdés volt. nézz utána
2011. júl. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon nehéz megfogalmazni, mert mindenki más miatt vonzó.


- Őszinte, vagány, kedves, karakán, "van benne valami"

2011. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nekem az udvariasság és az inteligencia nagyon bejön.

Külsőre:férfias megjelenés,nem sovány,nem kövér.

2011. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szamóca.. ***** válasza:
100%

külső: magas, tetovált, piercinges, vékony/átlag testalkat, gyors mozgás, vastagabb ajkak, tiszta szem

belső: magabiztos, független, boldog, érdeklődő, életvidám, de filozofikus alkat

2011. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én világ életemben oda voltam a fekete hajú fehér bőrű, de legfőbbképpen szemüveges fiúkért, akiknek van sítlusuk :D
2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja és kimaradt, hogy belsőre szeretem ha úgymond műveltebb, többet tud a világról mint én :D
2011. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Külsőre: legyen ápolt (!!!), fürödjön, mosson hajat, amikor kell (sajnálatos, hogy ezt el kell mondani, de rengeteg negatív példa van...). Nekem személy szerint nem tetszenek a nagyon izmos srácok, inkább ijesztőnek találom, mint vonzónak. Nem tudok viszont egy típust meghatározni, aki biztosan bejön, mindig más, vagy megfog, vagy nem.


Belsőre: lehessen vele beszélgetni! Ne csak a kocsik vagy a foci érdekelje, valamint ne mindig az excsajairól szóló vagy a haveros-piálós történeteit kelljen hallgassam. Legyen megbízható. Ha valami gondja van, ne kerteljen, inkább mondja el... És ami a leges-legfontosabb: HUMOR!

2011. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
őszintén? csak a képzeletemben/filmekben létezik: nem aszerint viselkedik, hogy mit gondolnak róla mások! de mégis van stílusa: sportos, egyszerűen de kifinomultan öltözködik, férfias. néha mogorva, még is szópárbajozik, intelligens, kifinomult humora van, céltudatos, hűséges.
2011. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem külsőre: ne legyen egészségtelenül elhízva, vagy lefogyva, de jobb ha van egy kis poci. Jobban tetszenek a sötét szeműek és hajúak, de ez lényegében nem számít igazán. Legyen ápolt, tiszta, jó illatú. Jó, ha pár cm-vel magasabb nálam.

Belsőre: Vagány, önálló, önérzetes, akaratos, céltudatos, vezéregyéniség, jó humorú, közvetlen, laza, beszédes, kedves, érzékeny, törődő, hűséges, családcentrikus, intelligens, talpraesett, fel tudjak rá nézni.

De talán csak azért írom ezeket, mert a párom ilyen. Mindenesetre engem lenyűgöz. :)

2011. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem most egy ilyen srác tetszik:

Fekete haj,kék szem,izmos,alacsony.


Belsőre sajnos nem ismerem:(

2011. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!