Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » PUA (csajozós társadalom)?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PUA (csajozós társadalom)? Vélemények? (kérdések lent)

Figyelt kérdés

--Milyen eredményekkel büszkélkedhettek a PUA világ megismerése után, kedves (lúzer) küzdő sorstársaim?

--És mi a véleményetek a PUA világról lányok, fiúk?

--Nagyon gáz lenne, ha kiderülne mondjuk az osztályban, hogy én csajozós könyveket olvasok, és így akarom megtanulni az alapokat, és egyszer becsajozni?

--Esetleg később ha egyetemre megyek érdemes elmenni csajozós tanfolyamokra? Használnak?

--Aztán feromon parfümökről vélemény? Tapasztalat?

by Egy tanuló tinifiú, aki ki van éhezve egy lány csókjára, és ölelésére, aki elhatározta, hogy mindent belead a fejlődésbe!!

2011. júl. 3. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tettem már fel itt majdnem ugyan ezt a kérdést. összesítet vélemény alapján parasztvakítás az egész. de várom az újabb véleményeket.
2011. júl. 3. 23:04
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne a technikát tanuld a könyvekből, azok mit sem érnek. Azt tanuld meg belőlük, hogy hogy tudod fejleszteni az önbizalmad.
2011. júl. 3. 23:05
 3/18 anonim ***** válasza:
Lol?
2011. júl. 3. 23:08
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd ezeket a csajozós marhulásokat, ember!

Ez olyan, mintha kézikönyvekből szeretkeznél.

Még ha be is válik, jó lenne neked befásult, rutinszerű, szalagmelót idéző módon csajozni? Szerintem nem.

Akkor már erőszakolj meg egy lányt - abban van izgalom! Zsaru, gázspray, kések, menekülés, ordítás, minden, ami kell egy jó kis adrenalinpörgető eksönhöz.

2011. júl. 3. 23:10
Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
 5/18 A kérdező kommentje:

Megvan most a Mystery Method könyve, a legnagyobb nőcsábászként tartják számon, és legalább tudom, már hogy működik ez az egész csajozás, túl sokat fantáziálok, dekoncentrált lettem a tanulásba tavaly a beteljesült szerelem hiány miatt.... Szükségem van valamire, már az önbizalmamat feltankoltam pszihológiával/filozófiával, szal az használt, ez is fog, bízok benne!

Jah és akkor senki nincs benne itt a GYK-n a PUA-vá válásban, vagy nem próbált még parfümöt?

2011. júl. 3. 23:21
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Kb fél éve találtam rá a PUA dologra. Elolvastam kb 10 könyvet azóta a legnagyobbaktól: Mystery, Tyler, David X, stb stb stb. És tudod mit? Nem csajoztam be azóta sem. De nem azért mert hülyeség az egész. A könyvek jók és csak ajánlani tudom. Én semmi rutint, szöveget vagy sablont nem tanultam meg és nem is akarok. Sokat fejlődött a gondolkodás módom, csupán társaságban, tömegben, ismeretlen helyeken jobban érzem magam. De a csajozáshoz ez nem elég, gyakorolni kell, próbálgatni stb. Amihez viszont nem kell semmilyen könyv, vagy pua cucc. Ezt tudtam már az elején, és nem is azért olvastam hogy becsajozzak a segítségével. Persze lehet segíteni fog majd, de nem ez volt az elsődleges célom. Komoly problémáim voltak, hogy idegenekkel feszengés nélkül tudjak kommunikálni, hogy ismeretlen helyekre menjek, hogy új barátokat szerezzek. Egyszerűen társadalmilag fogyatékos voltam. Ezek a könyvek segítettek ezeket a láncokat részben(!!!) ledobni magamról, de bármit is akarsz elérni a legfontosabb hogy: csinálni, csinálni, csinálni!!!
2011. júl. 3. 23:22
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a feromon parfüm meg egy nagy baromság, felejtsd el :D
2011. júl. 3. 23:23
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/18 anonim ***** válasza:

17 éves koromban rájöttem, hogy változnom kell, ha el akarok érni valamit a csajoknál. Így találtam rá a PUA-ra. Elmentem egy előadásra haverommal. Részben segített, hogy utána pár hónappal lett egy barátnőm.. és nem is akármilyen. Nem mondom azt, hogy csak amiatt változtam meg, magamban kellett keresni a dolgokat, de sokat segített. Az önbizalom növelésben mindenképp. Jelenleg egy 21 éves csajjal vagyok, akiben megtaláltam mindent amit kerestem. Még egyszer nem azt mondom, hogy csak a PUA előadásnak köszönhetően, de annak a segítségével sikerülhetett mindez. Jó irányba tereli az életedet mindenképpen.

Annyi a lényeg amúgy, hogy:

- önbizalom mindenek felett

- pozitív gondolkodás, optimizmus

- életstílus kialakítása (legfontosabb).

ha én ilyen fejjel, testtel, pénz nélkül meg tudtam ezt csinálni, akkor szerintem bárkinek mehet, ha ezekre odafigyel!

2011. júl. 4. 04:37
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Hülyeség ez az egész PUA dolog. A lányoknak csak az számít, h jól nézz ki.
2011. júl. 4. 08:42
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Ez az egész csak a pénzről szól. Gomba mód szaporodnak az ilyen "tanfolyamok" melyek némelyike több tízezer forintot kér egy három napos "oktatásért". Persze mindegyik szerint az ő módszerük a tuti, csak az ő módszerükkel fogsz hamar becsajozni, az ő taktikájuk 100%-os. Ha pedig mégsem jön össze, akkor az a te hibád. Na és persze mindegyik könyv szerzőjére azt írják, hogy bizony ő a világ legnagyobb nőcsábásza. Sőt mindegyik ilyen "szerző" alacsony, kopasz, sánta, sárga fogú stb. testi hibával rendelkezik mégis ragadnak rá a nők. Persze vannak bennük jó dolgok, de azért nem szabad szentírásként tekinteni rájuk, mert annál nagyobb lesz a csalódás a végén.
2011. júl. 4. 10:51
1 2
ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2022, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!