Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van "összejövés utáni depressz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van "összejövés utáni depresszió"?

Figyelt kérdés
Mint a szülés utáni depresszió... Mióta van valakim nem találom a helyem. És szomorú vagyok, hiába szeretnek... Nem vagyok még szerelmes, de azt se mondanám, hogy nem érzek semmit.
2011. júl. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fejemben is pont egy-két hete fogalmazódott meg ez a kérdés. Távkapcsolat a miénk és messze vagyunk egymástól non stop. Ezzel nem tudok megbarátkozni még is úgyérzem ő nagyon kell nekem. Kb amióta összejöttünk csak szenvedek, bezárkóztam. Nem jó ez így és ezt ő is látja rajtam.
2011. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Dettó én. Sosem bírtam mondjuk az elkötelezettséget. Pár hete kavarunk, szintén távkapcsolat. A srác jó fej, (számomra túl) kedves, és helyes, viszont fogalmam sincs hogy mit tegyek. Ő már "belém zúgott" ez eleve meg is rémiszt, mert én nem érzek iránta szerelmet, de lejátszva magamban azt, hogy ha én szakítok vele, akkor elméletileg mit fogok érezni, az is kétes. Kétirányú penge. Szétszórt vagyok, figyelmetlen, de nem a szerelemtől, hanem a tehetetlenségtől. Úgy vagyok vele hogy oké, járunk, de nem is/alig találkozunk, és kegyetlen a helyzet. Válaszokat én is várnék.
2011. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha többen vagyunk így, akkor felállíthatjuk a "diagnózist", hogy nyilván van ilyen... :)
2011. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a srácban lehet a hiba.
2011. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem az elkötelezettségből fakadhat. Itt messze nem depresszióról van szó, csak egy kisebb fajta szorongásról, hogy az ember kevésbé lehet szabad, kezdi jobban megismerni a másikat, és ezek az új dolgok stresszesen hatnak ránk.
2011. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!