Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam aludt. édes volt. Szerintetek? : )

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, áprilisban lett vége a másfél éves kapcsolatomnak. ő volt az első szerelmem. gyakran aludtunk egymásnál. már nagyon erősen terveztük, hogy lefekszünk egymással, de nem ment, mert nagyon nagy fájdalmaim voltak, és nem szakadtam át. apukám nőgyógyász, tehát a segítségét kértem, és úgy volt, hogy megműtenek, mert valami nem okés velem. mivel szakítottunk a műtétre nem kerül sor.

most megismerkedtem egy fiúval, és mivel szüleim elutaztak áthívtam, hogy aludjon nálam. nagyon jól éreztem magam, és minden teljesen jól alakult. mikor bebújtunk az ágyba szerelmeskedni kezdtünk, ami egyáltalán nem volt ellenemre, viszont mikor elővette a gumit megijedtem.

elhatároztam, hogy megpróbálom, hátha ezúttal nem fog fájni, viszont most sem sikerült a dolog. a végén csak ő élvezett el, és nem bennem. : $$$

félek, hogy csalódott, bár mikor rákérdeztem, hogy nem haragszik-e azt mondta egyáltalán nem, és nem látszott szomorúnak.

nem tudja, hogy szűz vagyok. tud az előző kapcsolatomról, és nyilván azt gondolja, hogy már megvolt az első.

most együtt vagyunk. holnap találkozunk legközelebb.

csak annyit mondtam neki, hogy nem szeretném elsietni a dolgokat. és ez tény. C:

elmondjak neki mindent, vagy csak kérjem apát, hogy vigyen el a kórházba, és neki soha ne beszéljek erről ?

kérlek segítsetek !

mostmár semmi önbizalmam nincs ;(


2011. júl. 5. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
nem került* sor !
2011. júl. 5. 15:03
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
szerintem beszélj vele nyugodtam erről ha rendes akkor nem fog otthagyni...
2011. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha hosszú távra tervezel a fiúval és szereted nagyon, akkor mindenképpen mond el neki a problémád, biztosan megfogja érteni. És amikor majd szüleid hazaérkeznek akkor beszéld meg velük is h menjetek el a korházba. A fiú biztosan tud várni ha ő is szeret.
2011. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Azzal, hogy megoperálnak, azzal gondolom csak azt érik el, hogy te is olyan legyél, mint egy egészséges szűz lány... szóval ettől még a párod megérezheti majd, hogy neked ez volt az első... plusz gondolom van lábadozási idő, akkor meg nem fogja érteni, hogy mi a baj... nem jó egy kapcsolatot őszintétlenséggel kezdeni... 23L
2011. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan meséld el neki a problémádat. Ha elég komoly a kapcsolat, mindenképpen számolj be neki a műtétről!
2011. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
persze hogy mindent mondj el neki!! meg kell értenie neki is. Ha titkolózol, nem tudja majd hova tenni a dolgot, esetleg nem tud annyira bízni benned, ami nem jó. 19/L
2011. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igazából pont abba a kis százalékba tartozom, akiknek nyúlékony a szűzhártyájuk, és valószínűleg nem fog átszakadni magától rendesen. tehát mesterséges úton kell majd átvágni.

sosem tudná meg, hogy átestem ilyesmin. de fogalmam sincs, hogy erről hogyan beszéljek vele.

minden témát érintettünk már beszélgetéseink során, csak a szexualitást nem.

jó lett volna lefeküdni vele, mert szeretném már elveszíteni, és élvezni a szeretkezést. nem csak kielégíteni másokat, hanem kielégülni.

köszönöm szépen a véleményeteket ! : )

2011. júl. 5. 15:11
 8/9 Dottorre ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, légy őszinte.

Csak annyit tennék hozzá a kommentedhez, hogy a szűzhártya átszakadása önmagában még nem jelent kielégülést. Szóval attól, mert átszakítják, egyatalán nem biztos, hogy ki fogsz elégülni a sextől. Sok esetben ez csak lassan alakul ki, van akinél soha. Szóval azért ne várj egyből csodát, mert nagyot fogsz koppanni. Viszont ahhoz mindenképp jó lenne, hogy elkezd a rögös utat... :)


Sok sikert!

2011. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jaaj, köszönöm szépen ! : )
2011. júl. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!