Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h ideköltöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h ideköltöztem a barátomhoz és nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés

3 és fél év távkapcsolat után ideköltöztem hozzá pár hónapja, eleinte minden rendben ment aztán vissza kellett mennem Pestre műtét miatt 2 hétre és kiderült h ő addig itt drogozott haverozott meg ilyenek, pedig amíg itt voltam sose tiltotam és nem mutattam a "nem tetszésem" néhány haverjával való találkozásakor. Pár napja visszajöttem és amikor itthon van állandóan csak játszik a számítógépen. Konkrétan le vagyok sz*rva. Mit tegyek?

21/L


2011. júl. 6. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele.
2011. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel játszik?
2011. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Próbálok beszélni vele, de csak bólogat... 1ik fülén be másikon ki.


Travian.

2011. júl. 6. 19:22
 4/7 WhiteLabel ***** válasza:
tekerj neki egy jointot.
2011. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Biasa ***** válasza:
Először is ülj le vele megbeszélni, hogy te így érzel és rosszul esik, hogy nem foglalkozik veled. Ha fontos vagy neki, változtatni fog a viselkedésén.
2011. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy a kockák nem kapnak barátnöt ;)
2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
travian?! veszett ügy.....
2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!