Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiú, két szerelem, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két fiú, két szerelem, egy párkapcsolat és egy elveszett lány. Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit évek óta szeretek, bár a távolság miatt nem működhetett soha a kapcsolatunk. Hiába próbáltam együtt lenni más fiúval, sosem sikerült elfelejtenem.

Fél éve egy másik srác megjelent az életembe, akivel azóta együtt vagyok. Beleszerettem és egyszerűen az életem részévé vált.

A kapcsolatunk tökéletes, bár van egy kis bökkenő: a másik fiú. A barátom féltékeny rá, ami érthető, hiszen még nem tudtam teljesen elfelejteni.

Az a gondom, hogy nem tudom, mit tegyek. A "régi" srácot soha nem fogom kitörölni a fejemből, ő mindig is az álompasi marad és ő szintén vonzódik hozzám.

Hűséges típus vagyok, de rettegek, hogyha a másik fiú közelébe kerülök, elgyengülök és csókolózni fogunk.

Viszont nem akarom megcsalni a barátomat, hiszen szeretem, de annyira, hogy az leírhatatlan. Nem tudnék vele szakítani sosem, nem bírnám ki, ha elhagyna. Ő a mindenem. Mindkét pasiért őrülök és már szétszakad a fejem, mert nem tudom, mit tegyek. Segítsetek!!! Teljesen tehetetlen vagyok!

18/L


2011. júl. 6. 19:48
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
51%

terhes vagy.

Ha másik sráccal elkezdesz csókolózni nem szereted a barátodat.

2011. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Janee_ka ***** válasza:

Én is ugyanebbe a helyzetbe voltam 2 hete :S

És az lett a vége hogy a másik pasiba ugye régebbóta volt szerelmes az exem és engem dobott érte :S

Hiűba szerettem jobban hiába harcoltam érte kudarc :S

Úgyhogy becsüld meg azt a srácot amelyikkel most jársz mert ha másik fiú eddig nem tett semmit mostmár ne addj neki lehetőséget.

Én nagyon rosszul jártam én szívtam meg. :S

16/F

2011. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elkerülhetetlen, hogy a másik srác közelébe kerülj?
2011. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg "szerelem" lenne akkor nem jött volna egy második
2011. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt nem olvastam végig, így nem tudok válaszolni...
2011. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Elsősorban, köszi a válaszokat!

Másodszor:

1. kommentelő: terhes vagyok? tessék? nem vagyok. szeretem a barátomat, csak teljesen össze vagyok kavarodva.

2. kommentelő: akkor nem csak mi vagyunk egyedül ilyen dologgal. köszönöm, hogy leírtad és megfogadom a tanácsodat. nagyon sokat írtál le, amit megjegyeztem. köszi még egyszer

3. kommentelő: ha a messzi srácra gondolsz, akkor elkerülhetetlen. megpróbálom őt legjobb barátnak felfogni vagy hogy mondjam. vele muszáj néha találkoznom, mert hiányzik.

4. kommentelő: ez így igaz. elképzelhető, hogy a múlt rájátszik, hogy ennyire kötődök hozz.

5. kommentelő: nem gond

2011. júl. 7. 01:18
 7/7 anonim válasza:
szerintem válaszd a 3. pasit az lesz a befutó!!
2011. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!