Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőmmel pihenünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmmel pihenünk és alvás közben néha megsimogatom az arcát vagy a kezét rászkódik néha. Ez jelenthet valamit vagy csak szimpán csikis?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jelent valamit, amivel nem kell foglalkozni.

Lehet hogy azt hiszi, hogy egy bogár, lehet, hogy idegbeteg és le akar rúgni téged, de lehet egyszerűen csak reflex. Meg lehet bájosan is rázkódni, te tudod. Amíg nem latinul válaszol vissza no problemo.

2011. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MERCEDESBENZ ***** válasza:
vagy csikis vagy pedig fél valamitől ... hogyan ismerkedtetek meg ,? 17 / L
2011. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csikis, vagy az idegvégződései.


Sok ember, sőt, szerintem mindenki szokott például mélyálom előtt "megrázkódni" kicsit. Én néha fel is ébredek magamra.

Na meg a hullák is, a halál beállta után is rázkódnak..ennek van is neve, ami szintén az idegek miatt van.

2011. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Magnézium hiány miatt is lehet.
2011. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normàlis reakció.
2011. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaja normális. Az izmok teljesen ellazulnak és kinyúlnak és néha megrándul, mert nincs helye nyúlni. Ha megsimogatod ezt előbb előidézed. De nagyon aranyos lehet:)
2011. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mercedesbenznek: A buszon ismerkedtünk meg, rendszeresen egy busszal jártunk reggelente, én meg leültem mellé és elkezdtünk beszélgetni aztán találkozgattunk és jött a többi.
2011. júl. 8. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!