Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény a kapcsolatunknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
szerintetek mit csináljak? 4 éve vagyok együtt lassan a barátommal de folyton szakítottunk-jártunk volt olyan időszak amikor hetente csináltuk ezt most van az hogy 7hónapja vagyunk ugy együtt hogy nem szakítottunk de folyton öszeveszünk minden apróságon.Nem tudom mit tegyek mert ő bennem látja a hibát én meg benne. Nem tudunk szakítani mert ha szakítunk akkor hiányzunk egymásnak,de ugy veszem észre hogy veszekedés nélkül (mivel mindennap vezsekszünk) nem tudunk meglenni. 17 éves vagyok a srác 18.
2011. júl. 8. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
jaaaajj de ismerős.mintha én irtam volna. jobb ha tőlem tudod erre nincs megoldás. nekem sem volt
2011. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak viták.Lehet,hogy jót tenne egy kimerítő,őszinte beszélgetés.Nálunk használ.De ha ez sem megy,akkor úgyis idővel megelégelitek a dolgot és szét mentek.
2011. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyanez!!! én is járok egy fiúval csak mi egy évvel fiatalabbak vagyunk nálatok.nagyon nagyon szeretjük egymást,tényleg százszázalékos az odaadás,a törődés.Néha dumálgatunk erről-arról és az esetek 70% úgy végződik,hogy összekapunk.Olyan igazi szenvedélyesen veszekszünk lehülyézzük egymást minden ,majd vagy összeölelkezünk vagy haza megyünk és holnap mosolyogva új nap kezdődik.A veszekedés a szenvedély egyik megmutatkozója,vannak olyan párok ,akik így mutatják ki,hogy mennyire akarják egymást.

Nem kell vér komolyan venni egymás hibáit.Sőt,próbáljátok elfogadni,eltűrni kölcsönösen ezeket az apróságokat. Álljatok egymás elé,szemtől szembe kérdezd meg,hogy őszintén mi zavarja,utána mond ezt el te is. Ha szeretitek egymást áthidaltok a dolgon.Nem akarjátok bántani egymást,egymással akartok lenni ez járjon mindig a fejedbe.Ha mégsem tudjátok tolerálni a dolgot,akkor szakítsatok.Akkor nincs értelme az egésznek.


Amúgy milyen hibái vannak?És ő milyen hibákat szokott felemlegetni nálad?

2011. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tegnap felnéztem az msn naplózott beszélgetéseihez és olyat találtam hogy az egyik lányt amig én itthon feküdtem betegen ő felhívta magához de állítja hogy nem volt semmi, a másik lánynak meg olyat írt hogy tavaly mit igértek meg egymásnak hogyha a lány betölti ezt meg azt a kort akko jának meg hogy a lány megkédezte hogy szereti-e? és a barátom meg rá vágta hogy imádlak... na igen és a barátom azt mondta hogy n ezeket félre értem nem egyedül voltak az egyik lánnyal hanem többen mert bográcsoztak a második lánynak meg csak azért írta hogy ne sértődjön meg... szeintetek?
2011. júl. 12. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nem olvasram el mefrt ahoz bevagyok kicsuit badszva, de a reméány hal meg utopljára
2011. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam is volt egy ilyen 3 éves kapcsolat, megszokásnak hívják a jelenséget. Nagyon nehéz volt kilépni belőle. Csak az erősnek sikerül, a másik fél mindent bevet - könyörög, stb...

Azóta nyugodt az életem, nincs stressz, hidd el ki kell lépni belőle!

2011. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!