Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik jobb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik jobb, ha egy fiú kezd el "közeledni" előbb a lány felé, vagy a lány? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Ugyanis most van egy fiú aki nekem tetszik és szerintem én is tetszek neki, egyik közös ismerősünk mondta nekem, de én ebbe nem vagyok biztos. Szóval, most nem tudom, hogy ezt hogy deríthetném ki. :D Igazából most nyáron még nem találkoztunk, nem is szoktunk, csak összefutni mert egymás mellett van a sulink, meg szomszédos faluban is lakunk. Amikor összefutottunk akkor mondta a legjobb haverjának, aki az én legjobb haverom is, hogy tetszek neki... hát nem tudom... most akkor várjam meg amíg majd ő lép, vagy lépjek én ? És ha nekem kéne kezdeni közeledni felé, akkor hogyan? Lécci segítsetek. köszi előre is.!

14/L


2011. júl. 10. 10:19
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi az értelmetlen mondatokér :$:D
2011. júl. 10. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő nem lépj lépj te. Lehet így csak vágyakozás lesz egymás felé, majd mind2en feladjátok, "ha kiderítetted barátodtól h. tetszel neki, "turpissággal próbáld ezt visszalökni, mond el a barátodnak h. ő is bejön neked," (hátha egyszer elszólja magát), sztem ezzel felgyorsulnának az események (mind1 h. ki kezdeményez, ha bátrabb vagy cselekedj! :)
2011. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bunny girl válasza:
De ha a csaj a rámenősbb akkor asziszi a srác bármit megtehet és megengedhet magának:S...Én megvárnám de mind1:)
2011. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkitől. :) asszem még várok egy kicsit, aztán majd ha nem csekelszik, akkor majd Én lépek [: :)
2011. júl. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!