Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy újra együtt legyünk, és ha igen, mit kellene tennem? Februárban szakított velem életem első szerelme.

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmesek voltunk egymásba, de januárban megromlott a kapcsolatunk, mert nagyon keveset tudtunk találkozni, és nagyon összevesztünk,olyan dolgokat vágram a fejéhez, amit nagyon megbántam. Az volt életem első dühkitörése, sosem volt addig ilyen, de nagyon összevesztünk. Ez után mindketten nagyon padlón voltunk, de ő annyira kiborult, hogy nem is aludt aznap éjszaka.

Még találkoztunk egy ideig, de azt mondta, nem tudja mi van vele, de valahogy nem érzi a szerelmet. Vonzódik, ragaszkodik hozzám, nagyon szeret, de nem hiányzom neki úgy, mint azelőtt. (?)

Én nem akartam, hogy szakítson, azóta nem beszélünk, de nekem nagyon hiányzik. Azóta csak szenvedek, kicsit megbolondultam(azért itt kérek segítséget :) ), és minden percben rágondolok, ami szerintem beteges.

Mit tegyek, hogy visszakapjam őt? Szerintem lenne jövőnk, és nem tudom, hogy most mit érez, de nekem Ő kell.

Kérlek ne azt mondjátok, hogy felejtsem el, találsz mást, mert ez a kapcsolat nincs is lezárva(nem beszéltük meg a szakítást), rengeteg az elvarratlan szál, ráadásul szerelmesebb vagyok, mint azelőtt.


2011. júl. 10. 19:49
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

* Küzdeni szeretnék érte, vagy legalább elmondani neki szemtől szembe, hogy mit érzek.

Hogyan tegyem?

2011. júl. 10. 19:51
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Huha..február óta nem volt semmi?Ő nem is keres téged?Nincs vége?Hát nekem volt olyan barátom akivel nem szakítottam,de ő talált magának mást,és csak annyit vettem észre hogy már mással elment,és az jelentette a szememben a szakítást.Én elhiszm hogy nagyon szereted őt,esetleg megkeresheted egy találkozóra,de ha ő nem szeretné akkor ne erőltesd.Ha nem lesz belőle semmi,akkor verd ki a feejdből,mert ennek vége! : (
2011. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Könnyű azt mondani, hogy verd ki a fejedből! :)

Egyébként tudom, hogy nincs sok esélye, de a tétlenség még jobban idegesít. Meg szeretném valahogy próbálni, hogy személyesen találkozzunk, és esetleg úgy szakíthatna velem.

2011. júl. 10. 21:27
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

De ha február óta nem keresett,akkor minek?

Jó,tudom,ugyanebben a helyzetben vagyok én is,de én felkerestem,de már nem érzem azt,ami miatt megkerestem,így nem mondtam el neki.Ez idő alatt változott ő rengeteget,amiből én nem kérek.Gondold meg.

2011. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ő azóta is otthon ül, és szerintem nem sokat változott. :)

Nem csajozik, nagyon visszahúzódó, nem tudom, szerinted legalább emlékszik még rám?

Soha nem volt előttem barátnője, és azt mondta, valószínűleg nem is lesz, mert neki tökéletes voltam..

Mit tegyek?

Köszönöm a válaszod, de szeretnék tenni valamit.

Hogyan kerested fel? Mit mondtál neki? Mennyi idő után?

2011. júl. 12. 11:03
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Hány évesek vagytok?Mennyi ideig jártatok?

Ezek sem elhanyagolandó tényezők.


Szerintem ha 'tökéletes voltál neki',akkor nem szakított volna veled és nem szeretett volna ki belőled egy veszekedés miatt,és főleg nem bírná ki,hogy ne keressen majdnem fél éve.Ha valaki tökéletes,akkor nem zavar,ha átmenetileg nem tudunk annyira sokat találkozni,mert tudom,hogy szeretjük egymást és megoldjuk.


Esetleg felhívhatnád,hogy szerinted ezt meg kéne beszélnetek élőben stb. és találkozzatok,de nem hiszem,hogy ő belemenne,vagy ha igen,akkor az nem lesz egy leányálom.Én is voltam már ilyen 'beszélgetésen' tinikoromban egy szakítás után,úgy éreztem,hogy még mindig szeretem az illetőt,és egy csomó dolgot akarok neki mondani,hogy ez még nem lezárt ügy,sokszor elképzeltem,hogy elmondom neki amit érzek és újra összejövünk stb.Elárulom óriási égés lett a dologból,a srác már rég túl volt rajtam (1 hét alatt pedig 1 évig jártunk) és tök bunkó volt velem hogy lekoptasson.Ne ess ebbe a hibába.Ha szakítottatok (ráadásul így )akkor nem ő volt az igazi,akkor meg minek erőltetni?Inkább keresd meg azt,aki veled akar lenni és nem nélküled.


21/L

2011. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Én 30/f vagyok és tapasztalatból mondom neked,hogy ha egy férfi nem keresi fel az exét akkor az azért van mert nem akar tőle semmit! Esetleg,ha erőlteted a dolgot akkor csak jobban eltaszítod magadtól.

Amikor én már nem voltam kíváncsi az exemre az azért volt mert vagy megundorodtam tőle vagy volt egy másik nő aki sokkal jobban érdekelt.

A fiuk/férfiak nem érzelmi alapon választanak partnert és a kapcsolatokban sem az a döntő.

Egyébként meg egy szakítás után biztos lehetsz benne,hogy ha újra összejönnétek már soha sem lenne olyan a kapcsolat mint amilyen volt és a sok veszekedés után te akarnál kilépni belőle.

Gondolom te még fiatal vagy és sok lehetőséged van. Fel a fejjel!

2011. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Mit értesz azalatt, hogy a férfiak nem érzelmi alapon választanak kapcsolatot/partnert?

Egyébként biztosan igazatok van, de a fiú még csak most lesz 16 éves, az nem lehetséges, hogy összezavarodott stb?

Csak azt nem értem, hogyha véletlen valahol összefutunk, akkor miért van rettentően zavarban. Elpirul, elfordítja a fejét, de van, hogy épp mélyen a szemembe néz. Utánam fordul, néz, de nem mond semmit. Nem is mer a kezelembe jönni. Miért ilyen furcsa, ha ő szakított?

Nem hiszem, hogy megundorodott volna tőlem.

2011. júl. 12. 12:09
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Teis leirtad hogy dühít ez a tétlenség!:) Mi nemfogjuk megbeszélni vele helyetted!:)

Neked kell lépned és beszélned vele!Lehet hogy őis így érez még!Prbáld meg veszteni valód nincs,és lehet megkönnyebbülsz!

2011. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :)
2011. júl. 12. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!