Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, max. erős fellángolás.
2011. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. ugyanis első látásra nem ismered meg a belső értékeit. max csak fellángolás, vagy tetszés.
2011. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akik szerint igen, azok még nem éreztek igazi szerelmet. Persze aki első látásra megismeri a másik jellemét, szokásait, hibáit, annak hatalmas gratuláció!
2011. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 skarma ***** válasza:
51%
Igen, létezik. AZ az igazi szerelem.
2011. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21:26-os! Az tényleg igazi szerelem, amiben 2 év után szétmegy a pár.-,-
2011. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 skarma ***** válasza:
Akkor az tényleg csak fellángolás volt. De ezt érzi az ember
2011. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Más az, hogy már első látásra nagyon tetszik, és amikor megismered kialakul a szerelem, és más az, hogy látod egyszer, és nagyon tetszik, de nem ismered. Ez lenne a szerelem első látásra? Nem hiszem, hogy túl sokáig tartana, ha nem ismernéd meg a jellemét. Az max vonzalom lehet szerintem. :)
2011. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vonzódás van első látásra.
2011. júl. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állítólag igen, csak piszokul ritka. Szóval erre ne alapozz...

Velemi is mindig úgy volt, hogy megláttam valakit, és elsőre azt gondoltam, hogy ezt az illetőt is legjobb elküldeni a fenébe, aztán megismertem, és... És hát majdnem mindig ezek voltak a legaranyosabb, legkedvesebb, legjobb fej emberek! :-)

2011. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!